بهترین انیمیشن های 2021 که حتما باید ببینید

دیدن انیمیشن نه تنها برای بچه‌ها، بلکه برای بزرگ‌ترها نیز لذت‌بخش و هیجان‌انگیز است. با مشاهده بهترین انیمیشن های 2021 اوقات خوشی را در کنار خانواده سپری کنید.

بهترین انیمیشن های 2021 که حتما باید ببینید

بهترین انیمیشن های 2021

اغلب انیمیشن‌ها در عین سادگی، پیام بزرگی در دل خود دارند که شاید بد نباشد هر از گاهی کسی آن‌ها را به ما یادآوری کند. شاید به همین خاطر است که اغلب ما در هر سنی که باشیم، از تماشای کارتون و انیمیشن لذت برده و هیچ‌گاه از دنیای بی‌آلایش و زیبای کودکان سیر نمی‌شویم. در ادامه با کلیک همراه باشید تا 10 مورد از بهترین انیمیشن های 2021 را به شما معرفی کنیم.

1. انیمیشن Tom and Jerry

بهترین انیمیشن های 2021

تام و جری از محبوب‌ترین شخصیت‌های کارتونی هستند که کودکان امروز و دیروز حسابی با آن‌ها خاطره دارند. این دو اکنون به هتل رویال گیت آمده‌اند تا موش و گربه بازی خود را از سر بگیرند. تام این بار مأمور شده است قبل از برگزاری یک عروسی بسیار مهم، جری را از هتل بیرون کند.

2. انیمیشن Raya and the Last Dragon

سرزمین کوماندرا توسط نیروهای اهریمنی اشغال شده است. در این میان دختری به نام رایا تصمیم می‌گیرد با یافتن آخرین اژدها، سرزمین خود را از خطر نابودی نجات دهد. رایا و آخرین اژدها جزو انیمیشن‌هایی است که بارها باید آن را تماشا کرد.

3. انیمیشن The Mitchells vs. The Machines

بهترین انیمیشن های 2021

به یکی دیگر از خنده‌دارترین و بهترین انیمیشن های 2021 می‌رسیم. میشل‌ها در حال رفتن به یک سفر جاده‌ای هستند که ناگهان با ربات‌های عجیب و غریبی مواجه می‌شوند؛ ربات‌هایی که وظیفه یافته‌اند زمین را از حضور انسان‌ها پاک کنند.

4. انیمیشن Wish Dragon

انیمیشن اژدهای آرزو تا حدی ما را به یاد افسانه علاءالدین می‌اندازد؛ با این تفاوت که این بار قهرمان داستان پس از لمس قوری با یک اژدهای صورتی‌رنگ پشمالو به نام لانگ روبرو می‌شود، نه یک غول درشت‌اندام آبی.

5. انیمیشن Luca

لوکا شاهکار دیگری از دیزنی و پیکسار است که به محض اکران توانست افراد زیادی را به سالن‌های سینما بکشاند. لوکا به همراه دوستانش مشغول خوش‌گذرانی در سواحل ایتالیاست اما رازی دارد که هیچ کس نباید از آن باخبر شود.

6. انیمیشن The Boss Baby: Family Business

در قسمت اول بچه رئیس دیدیم که برادران تمپلتون بالاخره با یکدیگر متحد شدند تا خانواده را از یک تهدید بزرگ نجات دهند. این دو اکنون بزرگ شده‌اند اما بچه تیم (برادر بزرگ‌تر) دوباره آن‌ها را به دوران کودکی باز می‌گرداند تا با هم به جنگ دکتر آرمسترانگ بدذات بروند.

7. انیمیشن Space Jam: A New Legacy

بهترین انیمیشن های 2021

دنباله انیمیشن جام فضایی پس از گذشت 24 سال بالاخره به نمایش درآمد. در این قسمت می‌بینیم که لبران جیمز برای نجات دخترش باید با کاراکترهای بامزه و دوست‌داشتنی لونی تونز وارد زمین بسکتبال شود.

8. انیمیشن The Adams Family 2

یک انیمیشن کمدی فوق‌العاده جذاب که ما را وادار به تماشای چهره‌های سرد و بی‌روح خانواده آدامز می‌کند. اعضای خانواده این بار تصمیم گرفته‌اند سوار بر یک کاروان هولناک و رقت‌انگیز، راهی یک سوار جاده‌ای مرموز شوند.

9. انیمیشن Ron's Gone Wrong

بهترین انیمیشن های 2021

انیمیشن ران اشتباه رفته روایتگر داستان بارنی و دوست رباتش است که راه می‌رود، حرف می‌زند و ارتباط دیجیتالی برقرار می‌کند. اما سوء عملکردهای ربات آن‌ها را به سمت یک سفر ماجراجویانه سوق می‌دهد؛ سفری که معنای مفهوم حقیقی دوستی در آن نهفته است.

10. انیمیشن Encanto

بهترین انیمیشن های 2021

افسون یا انکانتو یکی دیگر از بهترین انیمیشن های 2021 است که با جلوه‌های بصری زیبا و رنگارنگ خود بیننده را پای نمایشگر میخکوب می‌کند. افراد متولد شده در انکانتو همگی دارای قدرت جادویی هستند؛ البته به جز میرابل که برای نجات شهر و اهالی آن راهی یک سفر مرموز می‌شود.

شما تجربه دیدن کدام یک از انیمیشن های 2021 را دارید؟ لطفا آن را با ما و سایر خوانندگان کلیک به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر