سیستم عامل هانگ منگ هواوی در هفته جاری معرفی می شود؟

رسانه کلیک - به استناد اخبار جدید، هواوی ممکن است در هفته جاری از سیستم عامل هانگ منگ رونمایی کند. این سیستم عامل در محصولات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم عامل هانگ منگ هواوی در هفته جاری معرفی می شود؟

به استناد گزارش های جدید، به نظر می رسد هواوی قصد دارد به زودی از سیستم عامل هانگ منگ که گفته می شود ممکن است جایگزین اندروید در گوشی های این برند شود، رونمایی کند ( سیستم عامل HongMeng هواوی سرعت بالاتری از اندروید و iOS دارد ). این گزارش ها ممکن است با اندکی تردید نوشته شده باشند؛ با این حال دارای جزئیاتی کلیدی هستند که احتمالا به زودی تایید خواهند شد.

اول از همه، هواوی قرار است از سیستم عامل هانگ منگ در کنفرانس توسعه دهندگان خود که در تاریخ 9 اوت در دونگوان چین برگزار می شود، رونمایی کند. مدیران هواوی پیش از این گفته بودند که این سیستم عامل برای دستگاه های اینترنت اشیاء طراحی شده است، به همین منظور هم برای اولین بار در تلویزیون هوشمند آنر مورد استفاده قرار می گیرد.

گزارش ها سیستم عامل هانگ منگ را با سیستم عامل فیوشا متعلق به گوگل مقایسه کرده اند، زیرا فیوشا نیز سیستم عاملی آزمایشی بوده که برای کار روی دستگاه های مختلفی طراحی شده است. گفته شده که هانگ منگ با ریزهسته ای ساخته شده تا بتواند با هوش مصنوعی ارتباط بهتری برقرار کرده و روی پلتفرم های مختلفی نیز انجام شود.

[irp]

گزارش ها همچنین ذکر کرده اند که هواوی برای عرضه گوشی هوشمندی که با سیستم عامل هانگ منگ کار کند، هنوز راه طولانی در پیش دارد. اولین گوشی هواوی دارای این سیستم عامل ممکن است در کنار هواوی میت 30 پرو در سه ماهه چهارم سال جاری میلادی معرفی شود. این محصول احتمالا در رده گوشی های پایین رده یا میان رده قرار خواهد گرفت و قیمتی حدود 2 هزار یوآن (معادل 288 دلار) خواهد داشت.

ارسال نظر