نسخه بتا 5 آی او اس 13 برای کاربران محصولات اپل منتشر شد

رسانه کلیک - هم اکنون نسخه بتا 5 آی او اس 13 برای آیفون و آیپد و همچنین نسخه بتا 5 آیپد او اس 13 برای دانلود در دسترس تمام کاربران قرار دارد.

نسخه بتا 5 آی او اس 13 برای کاربران محصولات اپل منتشر شد

کمپانی اپل نسخه های بتای سیستم عامل های آی او س 13 و همچنین آیپد او اس 13 را رفته رفته منتشر می کند. در این بروزرسانی ها شاهد برطرف شدن برخی از مشکلات نرم افزاری در نسخه های قبلی، بهبود عملکرد، پچ های امنیتی و تغییرات جزئی در ظاهر و رابط کاربری هستیم. سرانجام نسخه بتا 5 آی اوس 13 به همراه نسخه جدید آیپد او اس 13 منتشر شد و تمامی کاربران قادر به دانلود آن ها هستند. البته آی او اس 13 بتا 5 نسبت به نسخه های قبلی، تفاوتی ندارد. لازم به ذکر است؛ برای دانلود این سیستم عامل ها، نیازی به اکانت دولوپر نخواهید داشت.

آی او اس 13

اگر پیش از این یکی از نسخه های بتا منتشر شده را نصب کرده باشید، می توانید با متصل کردن شارژر آیفون، آیپد و یا آیپاد خود و رفتن به مسیر Setting > General > Software Update دستگاه خود را با متصل کردن به سرور اپل تنها در چند ثانیه، به راحتی با زدن دکمه Download and Install به جدیدترین نسخه بتا آی اوس 13، بروزرسانی کنید.

حال تا حدودی می توان گفت که نسخه های بتای آی او اس 13 و آیپد او اس 13 بدون در نظر گرفتن چند مشکل جزئی مثل نقص در عملکرد برخی برنامه ها و مشکلات سخت افزاری، برای استفاده روزمره آماده هستند. این مشکلات نیز در نسخه نهایی آی او اس 13 که تا پایان سال جاری در دسترس عموم قرار خواهد گرفت، رفع می شود. تا آن زمان، اگر از کاربران اپل هستید، از استفاده از آخرین نسخه های نرم افزاری اپل لذت ببرید و در کنار آن، مشکلات و باگ هایی که با آن روبه‌رو می شوید را نیز به کمپانی اپل گزارش دهید. با این کار می توانید در شکل گیری و تکمیل نسخه نهایی آی او اس 13، سهیم شوید.

ارسال نظر