مایکروسافت به معرفی کنسول بعدی ایکس باکس در E3 2019 اشاره می‌ کند

رسانه کلیک - در آستانه برگزاری کنفرانس مطبوعاتی شرکت مایکروسافت در E3 2019، ردموندی ها به طور غیرمستقیم به معرفی کنسول بعدی ایکس باکس در این رویداد اشاره می کنند.

مایکروسافت به معرفی کنسول بعدی ایکس باکس در E3 2019 اشاره می‌ کند

کمتر از چند ساعت به برگزاری کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت در مراسم بزرگ E3 باقی مانده و این شرکت از چند روز گذشته خود را برای نمایش محصولات، دستاورد و بازی های جدید آماده می کند. ردموندی ها برای آنکه هیجان این رویداد سالانه را دو چندان کنند، یک روزشمار برای برگزاری کنفرانس خود در نظر گرفته اند که در این روزشمار، تصاویری از عناوین انحصاری خود از جمله Gears 5 به نمایش گذاشته شده است.

ماجرا صرفا به نمایش تصاویر بازی های پلتفرم ایکس باکس خلاصه نشده و به تازگی یکی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر متوجه وجود حروف و اعداد مرموز در گوشه کنار این روزشمار شده است. بر این اساس، در روزشمار سه روز آخر، عبارت RGB به همراه کد های 255، 36 و 0 در گوشه این تبلیغ ها به چشم می خورد که ظاهرا به رنگ اسکارلت اشاره می کنند.

ماجرا زمانی جالب می شود که اسکارلت نام رمز پروژه کنسول بعدی ایکس باکس است و ارتباطی با عناوین ویدیویی جدید ندارد. بدین ترتیب، به نظر می رسد مایکروسافت با انتشار این عبارات مرموز و اشاره به رنگ اسکارلت، به نوعی از معرفی کنسول بعدی ایکس باکس در این رویداد خبر می دهد.

ذکر این نکته مهم است که طبق آخرین گزارش های منتشر شده، ظاهرا در حال حاضر مایکروسافت روی توسعه دو کنسول مختلف از خانواده ایکس باکس فعالیت می کند و اسم رمز کلی این پروژه را اسکارلت نامیده است. این در حالی است که بر اساس شواهد، به نظر می رسد ردموندی ها نام رمز جداگانه ای هم برای ساخت هر یک این کنسول ها در نظر گرفته اند و این دو دستگاه جدید با نام های کدگذاری شده «آناکودا» (Anaconda) و «لاک هارت» (Lockhart) توسعه می یابند.

[lightgallery images="226716,226715,226717"]

این اولین باری نیست که گزارش ها از معرفی کنسول بعدی ایکس باکس در رویداد E3 سال جاری حکایت دارند. در همین رابطه، اواسط اسفند سال گذشته بود که یک وب سایت فرانسوی به نام JeuxVideo از حضور نسل نهم کنسول ایکس باکس در کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت در رویداد E3 2019 خبر داد ( کنسول های نسل بعدی ایکس باکس در E3 2019 معرفی می‌شوند ).

ارسال نظر