مایکروسافت نسخه نهایی آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 را منتشر کرد

رسانه کلیک - نزدیک به 5 هفته پیش شاهد انتشار اولیه آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 بودیم. امروز مایکروسافت نسخه نهایی این بروزرسانی را عرضه کرده است.

مایکروسافت نسخه نهایی آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 را منتشر کرد

آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 نزدیک به یک ماه پیش از سوی مایکروسافت در اختیار کاربران قرار گرفت. بسیاری از کاربران این سیستم عامل بروزرسانی مورد نظر را نصب کردند اما پس از مدتی با مشکلاتی مواجه شدند. بر اساس اعلام این افراد، این آپدیت برخی از فایل های آن را حذف می کرد. مایکروسافت پس از دریافت این گزارش ها، عرضه این بروزرسانی را متوقف کرد.

امروز مایکروسافت نسخه نهایی آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 را منتشر کرده است. این کمپانی سعی داشت چند هفته پیش این بروزرسانی را در اختیار کاربران قرار دهد؛ با این حال نسخه جدید دارای مشکلاتی بود. در آپدیت قبلی، کاربران پاک شدن فایل های ZIP را گزارش کرده بودند.

آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10

مایکروسافت در رابطه با این بروزرسانی گفته است:

امروز نسخه نهایی آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 با ورژن 1809 را عرضه کردیم. این بروزرسانی به صورت خودکار روی دستگاه ها نصب می شود.

مایکروسافت با عرضه بروزرسانی آوریل 2018 ویندوز 10 در اوایل سال جاری میلادی، نحوه انتشار آپدیت های خود و همچنین ویژگی های جدید آن را تغییر داد. در حالت عادی بروزرسانی جدید تا زمانی که تشخیص ندهد سخت افزار دستگاه شما قادر به پشتیبانی از آن است، پیامی را جهت نصب ارسال نمی کند. با این حال اگر کاربری خواهان نصب زودتر آپدیت های ویندوز 10 باشد می تواند از اپلیکیشن Update Assistant استفاده کند.

مایکروسافت با انتشار آپدیت ورژن 1803 ویندوز 10، این روند را تغییر داد. هم اکنون کاربران می توانند در صفحه تنظیمات به صورت دستی وجود بروزرسانی جدید را بررسی کنند. در صورت موجود بودن آپدیت، کاربران می توانند آن را دریافت و روی سیستم خود نصب کنند.

انتظار می رود در چند روز آینده این آپدیت به صورت رسمی در اختیار تمام کاربران ویندوز 10 قرار بگیرد. به احتمال زیاد مایکروسافت باگ های موجود در نسخه های قبلی را در جدیدترین بروزرسانی خود رفع کرده است.

ارسال نظر