نام گلکسی S20 و گلکسی Z Flip در وب‌سایت سامسونگ تایید شد

رسانه کلیک - شایعات اخیر از پرچمداران آینده سامسونگ با نام گلکسی S20 یاد کرده اند؛ با این حال به تازگی چنین نامی در وب‌سایت این شرکت کره ای به چشم خورده است.

نام گلکسی S20 و گلکسی Z Flip در وب‌سایت سامسونگ تایید شد

در هفته های اخیر شاهد افشاگری های زیادی در رابطه با پرچمداران آینده سامسونگ، گلکسی S20، گلکسی اس 20 پلاس و گلکسی S20 اولترا بودیم ( افشای تصویر جدیدی از گوشی های سری گلکسی S20 سامسونگ ). با وجود این موضوع، با اطمینان نمی توانستیم نام آن ها را تایید کنیم. به تازگی این نام در وب‌سایت رسمی سامسونگ مشاهده شده است.

وب‌سایت آلمانی سامسونگ برای مدتی کیس LED گلکسی اس 20 را به نمایش گذاشته و تمام افراد موفق به مشاهده آن شده اند. در این میان وب‌سایت WinFuture از این صفحه اسکرین شات گرفته تا همه از نام پرچمداران آینده سامسونگ مطمئن شوند.

بر اساس این اسکرین شات، سامسونگ تصمیم گرفته برای دهه جدید، از نام گلکسی اس 20 به جای گلکسی S11 استفاده کند. با توجه به این موضوع، سال آینده به جای گلکسی اس 30 شاهد رونمایی از گوشی های سری گلکسی S21 خواهیم بود.

نام گلکسی S20

علاوه بر نام، قاب LED طراحی گلکسی S20 را به نمایش می گذارد که تفاوتی با رندرهای گذشته ندارد. در پنل جلویی شاهد حضور حفره در مرکز نمایشگر هستیم و پنل پشتی یک المان بزرگ را میزبانی می کند که درون آن سنسورهای دوربین قرار گرفته است.

بر اساس شایعات منتشر شده، سامسونگ برای گلکسی S20، گلکسی اس 20 پلاس و گلکسی اس 20 اولترا به ترتیب دوربین اصلی سه گانه، چهارگانه و چهارگانه درنظر می گیرد. قدرت این محصولات با توجه به بازار هدف توسط چیپست اسنپدراگون 865 و یا اگزینوس 990 تامین می شود. به تازگی قیمت این گوشی های هوشمند برای بازار کره جنوبی فاش شده است ( قیمت سامسونگ گلکسی S20 و گلکسی اس 20 پلاس برملا شد ).

وب‌سایت سامسونگ در رومانی نام گلکسی زد فلیپ را به صورت رسمی تایید کرده است. در صفحه موجود در این وب‌سایت، اطلاعاتی در رابطه با گوشی انعطاف پذیر این برند کره ای وجود ندارد؛ با این حال تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با آن بودیم ( تصاویر رسمی و مشخصات کامل گلکسی Z Flip سامسونگ لو رفت ).

ارسال نظر