رندرهای جدید آیفون های 2019 شایعات گذشته را تایید می کنند

رسانه کلیک - رندرهای جدید آیفون های 2019 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این رندرها، حضور المان مربعی شکل روی پنل پشتی این محصولات را تایید می کند.

رندرهای جدید آیفون های 2019 شایعات گذشته را تایید می کنند

فاصله زیادی تا رونمایی از آیفون های 2019 باقی نمانده است و با توجه به این موضوع، افشای اطلاعات و همچنین رندرها و تصاویر این گوشی های هوشمند منطقی و طبیعی به نظر می رسد. به تازگی رندرهای این محصولات بر اساس فایل CAD به اینترنت راه پیدا کرده که طراحی بخش جلویی و پشتی آن ها را به نمایش می گذارد.

رندر آیفون XIR خبر از استفاده از یک المان مربعی شکل روی پنل پشتی این گوشی هوشمند می دهد. بر اساس این رندر، نسل جدید آیفون XR به دوربین اصلی دوگانه مجهز می شود. در جلوی این اسمارت فون شاهد حضور برش نمایشگر استاندارد هستیم که به نظر می رسد از نظر ابعاد تفاوتی با نسل کنونی خود ندارد. درون این رندرها، به نمایشگر 6.1 اینچی این اسمارت فون اشاره شده است.

آیفون XI و XI مکس به المان مربعی شکل مانند برادر ارزان تر خود مجهز می شوند؛ با این حال دارای دوربین اصلی سه گانه هستند. انتظار می رود اپل برای این محصولات خود سنسور استاندارد به همراه سنسورهای واید و تله فوتو در نظر بگیرد. در بخش جلویی با طراحی آشنایی روبه‌رو هستیم. آیفون XI به صفحه نمایش 5.8 اینچی و آیفون XI Max به نمایشگر 6.5 اینچی مجهز می شود.اطلاعات جدیدی در رابطه با این گوشی های هوشمند همراه با رندرهای آن ها در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. بر اساس شایعات گذشته، آیفون های 2019 به قابلیت شارژ بی سیم معکوس مجهز می شوند و وظیفه تامین قدرت آن ها بر عهده چیپست اپل A13 است. انتظار می رود این سه اسمارت فون جدید اپل دارای قیمت یکسان با نسل کنونی خود باشند.

ارسال نظر