گوشی های سری میت 20 هواوی رابط کاربری EMUI 9.1 را دریافت کردند

رسانه کلیک - گوشی های سری میت 20 هواوی بروزرسانی دریافت کردند. کاربران این گوشی های هوشمند با نصب این آپدیت به رابط کاربری EMUI 9.1 دسترسی پیدا می کنند.

گوشی های سری میت 20 هواوی رابط کاربری EMUI 9.1 را دریافت کردند

هم اکنون کاربران گوشی های سری میت 20 هواوی می توانند رابط کاربری EMUI 9.1 را دریافت کنند. این رابط کاربری برای گوشی های میت 20، میت 20 پرو، میت 20 ایکس و میت 20 RS پورش دیزاین عرضه شده است. چند روز پیش هواوی عرضه این رابط کاربری را برای تعدادی از محصولات خود آغاز کرد. لازم به ذکر است؛ هواوی میت 20 لایت در این لیست حضور ندارد.

رابط کاربری EMUI 9.1 همانند EMUI 9.0 بر اساس سیستم عامل اندروید پای توسعه یافته است؛ با این حال بهینه سازی های مختلفی مانند سیستم فایل جدید، EORFS و GPU Turbo 3.0 با قابلیت پشتیبانی از 25 بازی را تجربه کرده است. به اپلیکیشن دوربین این گوشی های هوشمند حالت عکس برداری از ماه اضافه شده است. این قابلیت برای اولین بار در گوشی های سری P30 هواوی مورد استفاده قرار گرفته بود.

میت 20 هواوی

گوشی های سری میت 20 هواوی از ماه آوریل سال جاری میلادی نسخه بتای این رابط کاربری را دریافت کرده بودند. با عرضه این بروزرسانی، گوشی دیگری این رابط کاربری را در ماه جاری میلادی دریافت نمی کند ( رابط کاربری EMUI 9.1 چه تاریخی برای گوشی های هواوی عرضه می شود؟ ). ماه آینده شاهد عرضه EMUI 9.1 برای 14 اسمارت فون دیگر خواهیم بود. در حالت کلی این غول فناوری چینی 49 گوشی هوشمند خود را به این رابط کاربری بروزرسانی می کند.

هواوی قصد دارد با وجود تحریم های گوگل، سیستم عامل اندروید Q را برای 14 گوشی هوشمند خود عرضه کند ( گوگل شرکت هواوی را تحریم کرد؛ عدم دسترسی به پلی استور ). در میان این محصولات، 3 دستگاه از سری میت 20 نیز به چشم می خورد ( کدام گوشی های هواوی اندروید Q را دریافت می کنند؟ ).

ارسال نظر