مشخصات دوربین آنر 20 پرو لو رفت!

رسانه کلیک - مشخصات دوربین آنر 20 پرو در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این گوشی هوشمند شرکت آنر به دوربین اصلی چهارگانه مجهز می شود.

مشخصات دوربین آنر 20 پرو لو رفت!

در گذشته شایعات به استفاده از سنسور پریسکوپی در پرچمدار آینده آنر اشاره کرده بودند؛ با این حال افشاگری اخیر این موضوع را رد می کند ( رندر آنر 20 پرو حضور دوربین پریسکوپی را تایید می کند ).

به تازگی مشخصات دوربین آنر 20 پرو لو رفته است. بر اساس اطلاعات جدید، آنر برای پرچمدار آینده خود دوربین اصلی چهارگانه درنظر می گیرد که سنسور اصلی آن، 48 مگاپیکسلی با دریچه دیافراگم f1.4 و لرزشگیر اپتیکال است. این سنسور در گوشی آنر V20 نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

به نظر می رسد آنر تصمیم گرفته به‌جای سنسور پریسکوپی، یک سنسور 8 مگاپیکسلی با قابلیت زوم اپتیکال 3X را برای این گوشی هوشمند در نظر بگیرد. سنسور سوم، 16 مگاپیکسلی و با زاویه دید عریض است که بالاتر از سنسورهای دیگر به چشم می خورد.

در بالای فلاش LED، یک سنسور 2 مگاپیکسلی ماکرو حضور دارد. به احتمال زیاد آنر 20 پرو تبدیل به اولین گوشی هوشمند با این ویژگی می شود. این سنسور دارای اندازه پیکسل 1.75 میکرومتر است.

سنسور 48 و 8 مگاپیکسلی دوربین اصلی این گوشی هوشمند از لرزشگیر اپتیکال 4 محوره بهره می برند. دوربین آنر 20 پرو توسط فوکوس خودکار لیزری همراهی می شود که سرعت فوکوس و دقت آن را افزایش می دهد.

شرکت آنر در تاریخ 21 مه از پرچمدار جدید خود به صورت رسمی رونمایی می کند ( تاریخ رونمایی از گوشی های سری آنر 20 اعلام شد ).

تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با این گوشی هوشمند در فضای مجازی بودیم. قدرت این دستگاه که به حفره درون نمایشگر مجهز می شود را چیپست کایرین 980 تامین می کند ( آنر 20 پرو به حفره درون نمایشگر مجهز می شود ). این گوشی هوشمند از دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی بهره می برد.

ارسال نظر