گوشی 5G اچ تی سی نیمه دوم امسال از راه می رسد

رسانه کلیک - اطلاعات جدید به معرفی گوشی 5G اچ تی سی در نیمه دوم سال جاری میلادی اشاره می کند. این محصول تاییدیه بلوتوث دریافت کرده است.

گوشی 5G اچ تی سی نیمه دوم امسال از راه می رسد

در ماه های آینده شاهد عرضه گوشی های 5G زیادی از سوی شرکت های تولیدکننده محصولات اندرویدی خواهیم بود ( تماشا کنید: کالبدشکافی نسخه 5G گلکسی S10 سامسونگ ). سال گذشته گزارشی در اینترنت منتشر شد مبنی بر اینکه اچ تی سی در حال توسعه یک گوشی هوشمند با قابلیت پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G است.

با گذشت یکسال از انتشار این گزارش، هنوز گوشی 5G اچ تی سی در معرض دید عموم قرار نگرفته است. این کمپانی تایوانی در کنگره جهانی موبایل از HTC 5G Hub رونمایی کرد.

بر اساس اطلاعات جدید، به نظر می رسد این گوشی اچ تی سی در آینده نزدیک معرفی شود. به تازگی یک گوشی هوشمند اچ تی سی با شماره مدل 2Q6U10000 موفق به کسب تاییدیه بلوتوث شده است.

شاید این سوال برای شما مطرح شود که چگونه از تاییدیه بلوتوث یک گوشی هوشمند می توان به پشتیبانی آن از شبکه ارتباطی 5G پی برد. در پاسخ باید بگوییم که ایوان بلس در گذشته به این موضوع اشاره کرده بود که گوشی 5G اچ تی سی دارای شماره مدل 2Q6U است.

با توجه به کسب تاییدیه بلوتوث توسط این محصول، تقریبا می توان با اطمینان خبر از توسعه گوشی 5G این برند داد. در رابطه با این دستگاه اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

این احتمال وجود دارد که این گوشی هوشمند با نام اچ تی سی U13 روانه بازار شود و یا اینکه اچ تی سی سری جدیدی را به محصولات کنونی خود اضافه کند.

بر اساس گزارش های گذشته، گوشی 5G این شرکت در نیمه دوم سال جاری میلادی معرفی می شود. انتظار می رود در آینده اطلاعات بیشتری از این محصول به اینترنت راه پیدا کند.

ارسال نظر