انتشار تصویری از سامسونگ گلکسی S10 قرمز رنگ

رسانه کلیک - امروز تصویری از سامسونگ گلکسی S10 قرمز رنگ در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این احتمال وجود دارد که این دستگاه معرفی نشود.

انتشار تصویری از سامسونگ گلکسی S10 قرمز رنگ

به تازگی از کشور چین تصویری از سامسونگ گلکسی S10 قرمز رنگ منتشر شده است. بر اساس گزارش های اخیر، این گوشی پرچمدار در رنگ های مشکی، سفید و سبز روانه بازار می شود؛ با این حال می توان انتظار عرضه نسخه مخصوصی از این محصول با رنگ قرمز را در کشور چین داشت.

سامسونگ قصد دارد گلکسی S10e را با رنگ های بیشتری در اختیار خریداران قرار دهد که یکی از آن ها، نسخه زرد رنگ این پرچمدار است.

قرمز یک رنگ مهم در کشور چین محسوب می شود. با توجه به این موضوع، عرضه گلکسی S10 قرمز رنگ در این کشور پرجمعیت منطقی به نظر می رسد. در حالی که تصویر این گوشی هوشمند منتشر شده، این احتمال وجود دارد که سامسونگ آن را معرفی نکند.

تا به امروز گزارش های بی شماری در رابطه با پرچمداران آینده سامسونگ در اختیار رسانه ها قرار گرفته است؛ با این حال هیچ یک از آن ها به رنگ قرمز این محصولات اشاره ای نکرده اند. با توجه به این موضوع، نمی توان انتظار معرفی این نسخه را به صورت عمده داشت.

سامسونگ در تاریخ 1 اسفند از پرچمداران جدید خود از سری گلکسی S10 به همراه گوشی انعطاف پذیر خود رونمایی می کند ( گوشی انعطاف پذیر سامسونگ 1 اسفند از راه می رسد ).

در مراسم این کمپانی کره ای گوشی های گلکسی S10e، گلکسی اس 10 و گلکسی S10 پلاس در معرض دید عموم قرار می گیرد. این محصولات به ترتیب دارای نمایشگر 5.8، 6.1 و 6.4 اینچی خواهند بود. وظیفه تامین قدرت این محصولات بر عهده پردازنده اگزینوس 9820 و یا اسنپدراگون 855 است.

سامسونگ قصد دارد پرچمداران آینده خود را با قیمت بالایی روانه بازار کند، البته گوشی منعطف آن قیمت بسیار بالاتری خواهد داشت.

ارسال نظر