تصاویر محافظ نمایشگر گلکسی S10 پلاس به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - تصاویر محافظ نمایشگر گلکسی S10 پلاس در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این گوشی هوشمند به دوربین سلفی دوگانه مجهز می شود.

تصاویر محافظ نمایشگر گلکسی S10 پلاس به اینترنت راه پیدا کرد

امروز تصاویری از محافظ نمایشگر گلکسی S10 پلاس سامسونگ در فضای مجازی منتشر شد. بر اساس این تصاویر، پرچمدار آینده سامسونگ دارای دوربین سلفی دوگانه در سمت راست بالای صفحه نمایش خود است.

سامسونگ برای دوربین سلفی این دستگاه تصمیم دارد درون نمایشگر آن دو حفره ایجاد کند. این سبک طراحی که Infinity-O نام دارد، باعث افزایش نسبت صفحه نمایش به بدنه این دستگاه می شود.

در صورتی که تصاویر فاش شده واقعی باشند، سامسونگ حاشیه های اطراف نمایشگر گوشی گلکسی S10 پلاس را در مقایسه با مدل سال گذشته آن کاهش می دهد. در بالای محافظ صفحه نمایش این محصول شاهد برش برشی برای اسپیکر مکالمه هستیم.

در تصاویر منتشر شده شاهد حضور گوشی های هواوی میت 20 پرو و همچنین آیفون X نیز هستیم. در حقیقت فرد منتشر کننده این تصاویر، مقایسه ای بین حاشیه صفحه نمایش این محصولات انجام داده است.

[lightgallery images="206033,206032,206031"]

در ماه اکتبر سال جاری میلادی گزارشی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه نسبت صفحه نمایش به بدنه گلکسی اس 10 پلاس برابر با 93.4 درصد است. گلکسی اس 9 پلاس دارای نسبت صفحه نمایش به بدنه 83.7 درصد، آیفون XS مکس دارای نسبت نمایشگر به بدنه 84.3 درصد و میت 20 پرو دارای نسبت صفحه نمایش به بدنه 87.8 درصد است.

بر اساس شایعات، سامسونگ از پرچمداران سری گلکسی S10 خود در مراسمی در تاریخ 20 فوریه رونمایی می کند. این کمپانی کره ای قصد معرفی 4 نسخه از این محصولات را دارد.

گلکسی S10 لایت ارزان ترین پرچمدار این برند دارای صفحه نمایش 5.8 اینچی است. گوشی های گلکسی S10 و اس 10 پلاس به ترتیب به نمایشگرهای 6.1 و 6.4 اینچی مجهز می شوند. در نهایت بزرگترین پرچمدار این برند، نسخه 5G گلکسی S10 از صفحه نمایش 6.7 اینچی بهره می برد.

ارسال نظر