رندرهای قاب گوگل پیکسل 3 لایت به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - رندرهای قاب گوشی گوگل پیکسل 3 لایت در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این دستگاه به دوربین اصلی تکی و سنسور اثر انگشت روی پنل پشتی مجهز می شود.

رندرهای قاب گوگل پیکسل 3 لایت به اینترنت راه پیدا کرد

تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با گوشی گوگل پیکسل 3 لایت در اینترنت بودیم. انتظار می رود این محصولات در آینده نزدیک به بازار عرضه شوند.

به تازگی اطلاعات جدیدی از گوشی های گوگل پیکسل 3 لایت و پیکسل 3 لایت XL در اختیار رسانه ها قرار گرفته است. رندرهای منتشر شده از قاب این محصولات، شایعات گذشته را تایید می کند.

این محصولات به حاشیه های تقریبا زیادی در بخش بالایی و پایینی صفحه نمایش خود مجهز می شوند. در بخش بالایی نمایشگر شاهد حضور دوربین سلفی دوگانه به همراه اسپیکر مکالمه هستیم. در حاشیه پایین نمایشگر، اسپیکر این محصولات به چشم می خورد.

این گوشی های هوشمند مانند پیکسل 3 و پیکسل 3 XL دارای دوربین اصلی تکی هستند؛ با این حال گوگل با استفاده از الگوریتم های خاصی، امکان ثبت تصاویر پرتره را برای آن ها فراهم می کند ( تماشا کنید: ویدیوی منتشر شده از گوگل پیکسل 3 لایت و پیکسل 3 لایت XL ).

در بالای قاب مربوط به این محصولات شاهد حضور یک برش برای جک 3.5 میلی متری هدفون هستیم. در حالی که گوگل گوشی های پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال را بدون این پورت روانه بازار کرده، به نظر می رسد گوشی های اقتصادی خود را به آن مجهز می کند.

بر اساس شایعات، گوشی هوشمند گوگل پیکسل 3 لایت دارای صفحه نمایش 5.5 اینچی با رزولوشن اچ دی پلاس و نسبت تصویر 18.5:9 است. انتظار می رود قدرت این محصول را چیپست کوالکام اسنپدراگون 670 تامین کند.

برادر بزرگتر این محصول، گوشی گوگل پیکسل 3 لایت XL احتمالا به صفحه نمایش 6 اینچی با رزولوشن فول اچ دی پلاس مجهز می شود. قدرت این دستگاه را چیپست کوالکام اسنپدراگون 710 تامین خواهد کرد.

ارسال نظر