تولید خودروی جدید تسلا به قیمت جان کارگران

ایلان ماسک با اعلام برنامه هایش برای تولید انبوه خودروی جدید شرکت، به کارگران تسلا هشدار داده تا برای فرایند پرچالش افزایش تولید آماده شوند.

تولید خودروی جدید تسلا به قیمت جان کارگران

به گزارش کلیک به نقل از بیزینس اینسایدر، مدیر ارشد اجرایی تسلا اعلام کرد برای ساخت نسل جدید خودروهای برقی تسلا که قرار است از ۲۰۲۵ میلادی آغاز شود، کارگران باید در خط تولید کارخانه تگزاس زندگی کنند و بخوابند.

او در جلسه مربوط به درآمد شرکت به سرمایه گذاران گفت: ما واقعا نیاز داریم مهندسان در خط تولید زندگی کنند. این یک کار روتین نیست و شیب تولید چالش برانگیز خواهد بود. ما عملا در خط تولید می خوابیم.

البته این نخستین باری نیست که کارگران تسلا مجبور می شوند در خطوط تولید بخوابند تا ساخت خودروها در مهلت های تعیین شده، انجام شود.

یکی از کارگران سابق تسلا در کارخانه فرمونت این شرکت به نشریه ورج گفته بود کارگران پس از شیفت های ۱۲ساعته کف کارخانه می خوابند. ماسک نیز قبلا گفته بود در حالی که سه سال متوالی را در تأسیسات تولیدی تسلا سپری می‌کرد، زیر میزش می‌خوابید.

به گفته وی نسل آینده خودروی تسلا، وسیله نقلیه برقی با قیمت مناسب با نام رمزیReswood است که از نیمه دوم ۲۰۲۵ میلادی در کارخانه گیگافکتوری تگزاس وارد مرحله تولید می شود.

اکنون سالهاست که ماسک ادعا می کند تسلا قصد دارد یک خودروی برقی ارزانتر با قیمت کمتر از ۳۰ هزار دلار عرضه کند.

 

ارسال نظر