قطع تدریجی رمز دوم ایستا از فردا

رسانه کلیک - از فردا، 8 بهمن به تدریج شاهد غیرفعال شدن رمز دوم ایستا خواهیم بود. ابتدا رمز دوم ایستا کارت های بانکی بانک های صدارات و پاسارگارد قطع می شود.

قطع تدریجی رمز دوم ایستا از فردا

پیرو اطلاع‌رسانی انجام شده در مورد قطع رمز دوم ایستا در هفته دوم دی‌ماه، این سرویس از روز هشتم بهمن‌ ماه جاری در بانک‌ها و موسسات اعتباری به تدریج ظرف چند روز قطع می‌شود و تنها «رمز دوم پویا» قابل استفاده خواهد بود. لازم به ذکر است؛ انجام خریدهای اینترنتی بدون حضور کارت تا سقف مجموع یک میلیون ریال برای هر کارت در هر ۲۴ ساعت با رمز دوم ایستا قابل انجام است.

در همین‌ زمینه به آگاهی می‌رساند رمز دوم ایستای کارت‌های بانکی بانک‌های صادرات و پاسارگاد در روز هشتم و‌ بانک‌های قرض‌الحسنه رسالت و ایران-ونزوئلا در روز دهم و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در روز دوازده بهمن‌ماه غیر فعال می‌شود. تاریخ غیرفعال شدن این رمز برای سایر بانک ها اعلام خواهد شد.

در پایان مجدد تاکید می‌شود مشتریان محترم بانکی ظرف چند روز آینده نسبت به فعال‌سازی «رمز دوم پویا» از طریق مراجعه به وب‌سایت بانک خود یا خودپرداز و یا شعبه بانک خود اقدام کنند.

مشتریان بانکی برای فعال‌سازی رمز دوم پویای پیامکی کافیست شماره تلفن همراه خود را در یکی از درگاه‌های بانکی تایید و پس از آن قادر خواهند بود با فشردن دکمه "دریافت رمز دوم پویا" در درگاه‌های پرداخت، رمز دوم پویا را از طریق پیامک دریافت کنند ( آموزش دریافت رمز دوم یکبار مصرف برای بانک های مختلف ).

ارسال نظر