رشد بالای فروش گجت های پوشیدنی هواوی در سه ماهه اول 2019

رسانه کلیک - فروش گجت های پوشیدنی هواوی رشد بسیار بالایی را در بازار تجربه کرده اند. فروش این شرکت در سه ماهه اول 2019 رشد 228 درصدی داشته است.

رشد بالای فروش گجت های پوشیدنی هواوی در سه ماهه اول 2019

به تازگی شرکت IDC آمار مربوط به فروش گجت های پوشیدنی در سه ماهه اول 2019 را منتشر کرده که در آن، اپل صدرنشین است. در این میان هواوی و سامسونگ رشد بالایی را در بازار تجربه کرده اند.

شرکت های هواوی، سامسونگ و شیائومی بیشترین رشد را در سه ماهه اول 2019 داشته اند. بر اساس این گزارش، فروش گجت های پوشیدنی هواوی رشدی 282 درصدی را در مقایسه با سال گذشته تجربه کرده است. میزان فروش این غول فناوری چینی در این بازه زمانی به 5 میلیون دستگاه رسیده است.

اپل در سه ماهه اول 2019 رشد فروشی برابر با 49.5 درصد داشته و فروش آن به 12.8 میلیون دستگاه رسیده است. پس از اپل، شرکت شیائومی با فروش 6.6 میلیون گجت پوشیدنی به چشم می خورد. در مقام چهارم شرکت سامسونگ با فروش 4.3 میلیون گجت پوشیدنی قرار گرفته است.

شرکت فیت بیت با فروش 2.9 میلیونی و با رشدی 35.7 درصدی در مقایسه با سال گذشته، در مقام پنجم این لیست جای گرفته است.

در حالی که تمام 5 شرکت موجود در این لیست در مقایسه با گذشته رشد فروش را تجربه کرده اند، هواوی در صدر قرار دارد. فروش گجت های پوشیدنی هواوی رشدی 282.2 درصدی داشته و در مقام های بعدی سامسونگ و شیائومی با رشد 151 و 68 درصدی به چشم می خورند.

در حال حاضر اپل در بازار گجت های پوشیدنی سهمی برابر با 26.8 درصد دارد و در مقام های بعدی به ترتیب شیائومی و هواوی سهمی برابر با 13.3 و 10 درصد را به نام خود ثبت کرده اند.

بر اساس اعلام IDC، حذف جک 3.5 میلی متری از گوشی های هوشمند باعث افزایش فروش هدفون های بی سیم شده است. در آینده شرکت های بیشتری این پورت را از محصولات خود حذف می کنند.

ارسال نظر