دادستانی کل کشور هنوز به نامه درخواست رفع فیلتر توییتر پاسخ نداده است

رسانه کلیک - یک عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه گفت: ما به دادستانی کل کشور نامه‌ ای نوشته‌ ایم و در آن درخواست رفع فیلتر توییتر را داشتیم که هنوز جوابی به ما داده نشده است.

دادستانی کل کشور هنوز به نامه درخواست رفع فیلتر توییتر پاسخ نداده است

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ محمد کاظمی عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه به نامه شش وزیر و دو نماینده مجلس به دادستان کل کشور برای رفع فیلتر توییتر اشاره و اظهار کرد: ما به رییس کمیته تعیین مصادیق مجرمانه یعنی دادستانی کل کشور نامه‌ ای نوشته‌ ایم و در آن درخواست رفع فیلتر توییتر را داشتیم که هنوز جوابی به ما داده نشده است ( 6 وزیر و 2 نماینده مجلس خواستار رفع فیلتر توییتر شدند ).

وی در توضیح دلیل نگارش چنین نامه‌ ای عنوان کرد: توییتر امکانی است که مردم می‌ توانند از آن استفاده کنند؛ البته می‌ توان یکی از دلایل نگارش این نامه را فیلتر تلگرام هم عنوان کرد.

کاظمی در عین حال امکان استفاده از تلگرام و توییتر را متفاوت دانست و ادامه داد: نمونه‌ ای از تاثیرات توییتر را می‌ توان در پیام مقام معظم رهبری از طریق توییتر به جوانان اروپایی عنوان کرد که بسیار از آن استقبال شد. اکنون نیز بسیاری از مقامات و شخصیت‌ های نظام از توییتر استفاده می‌ کنند؛ لذا لازم است این امکان خوب برای همه جوانان و مردم فراهم شود تا شاید بتوان حتی در اندازه محدودی فیلتر تلگرام حل شود.

وی در پایان یادآور شد: انتظار ما این است که به این نامه پاسخ مثبت داده شود و در پی آن دادستانی کل کشور جلسه‌ ای برای رفع فیلتر توییتر برگزار کند که هنوز این جلسه تشکیل نشده است ( شبکه اجتماعی توییتر رفع فیلتر نمی‌ شود ).

ارسال نظر