خرم آبادی: ان‌ شاءالله ایران در فیلترینگ تلگرام موفق تر از روسیه عمل می کند

رسانه کلیک - معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی مطلبی را در خصوص میزان موفقیت فیلتر شبکه تلگرام در روسیه به رشته تحریر در آورده است.

خرم آبادی: ان‌ شاءالله ایران در فیلترینگ تلگرام موفق تر از روسیه عمل می کند

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ متن یادداشت عبدالصمد خرم آبادی معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی که در کانال شخصی اش در سروش منتشر شده به شرح زیر است:

«علیرغم تبلیغات وسیع رسانه‌ های آمریکایی و غربی و طرفداران آنها دائر بر ناموفق بودن فیلتر تلگرام در روسیه، فیلتر تلگرام در این کشور موفق بوده و بعد از فیلتر رتبه بازدید تلگرام در این کشور سقوط فاحشی داشته است.

بررسی‌ های به عمل آمده حاکی از آن است که رتبه بازدید تلگرام قبل از فیلتر شدن در روسیه 105 بوده و ظرف 10 روز گذشته از رتبه یکصد و پنجمین پایگاه پر بازدید به رتبه 209 سقوط کرده است. یعنی هر روز بیش از 10 پله سقوط داشته است.

با توجه به روند پر شتاب مهاجرت مردم با بصیرت ایران اسلامی به پیام رسان های داخلی و دانش و تجربه جوانان و مهندسان نخبه ایرانی و عزم جزم و هماهنگی بی نظیر اکثریت قریب به اتفاق مسئولان در رفع سلطه بیگانگان بر فضای مجازی کشور، ان‌ شاءالله جمهوری اسلامی ایران در این موفق‌ تر عمل خواهد کرد.»

ارسال نظر