تولید فیلم دکتر استرنج 2 در سال جاری میلادی کلید می خورد

رسانه کلیک - یکی از بازیگران فیلم دکتر استرنج 2 خبر از احتمال شروع فیلمبرداری آن در سال جاری میلادی داده است. استودیوی مارول در این رابطه اظهار نظری نکرده است.

تولید فیلم دکتر استرنج 2 در سال جاری میلادی کلید می خورد

بر اساس اعلام بندیکت وانگ ، فیلمبرداری فیلم دکتر استرنج 2 امسال آغاز می شود. استودیوی مارول که وظیفه ساخت این فیلم را بر عهده دارد، در رابطه با پروژه های خود پس از فیلم انتقام جویان 4 و فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه اطلاعاتی را در اینترنت منتشر نکرده است.

شرکت مارول در گذشته نه چندان دور کارگردان فیلم نگهبانان کهکشان 3 ، جیمز گان را از این پروژه کنار گذاشت. در ابتدا به اکران این فیلم در مه سال 2020 اشاره شده بود؛ با این حال انتظار می رود این فیلم با تاخیر روی پرده سینما قرار گیرد. این احتمال وجود دارد که در این تاریخ شاهد اکران فیلم دکتر استرنج 2 باشیم.

کوین فایگی ، مدیر استودیوی مارول خبر از تولید قسمت دوم فیلم دکتر استرنج داده بود؛ با این حال اطلاعاتی در رابطه با تاریخ اکران آن در اختیار رسانه ها قرار نگرفت. در صورتی که فیلمبرداری این فیلم اواخر امسال آغاز شود، احتمال اکران آن در سال 2020 وجود دارد.

فیلم دکتر استرنج می تواند به یکی از مجموعه فیلم های محبوب استودیوی مارول تبدیل شود. در حال حاضر این استودیو در رابطه با فیلم دکتر استرنج 2 اطلاعات رسمی را منتشر نکرده؛ این در حالی است که کارگردان قسمت اول، اسکات دریکسون خبر از حضور خود در این فیلم داده است.

فیلم دکتر استرنج 1 سال 2016 اکران شد. استودیوی مارول برای این فیلم بودجه ای در محدوده 230 میلیون دلار در نظر گرفت. این فیلم توانست در بازارهای جهانی فروشی نزدیک به 700 میلیون دلار را تجربه کند که برای سازندگان آن یک موفقیت محسوب می شود.

قسمت اول فیلم دکتر استرنج علاوه بر فروش بالا در بازار، توانست امتیازهای بالایی را از سوی منتقدان نیز دریافت کند. انتظار می رود در آینده شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از این فیلم باشیم.

ارسال نظر