انیمیشن Incredibles 2 بیش از 1 میلیارد دلار می فروشد!

رسانه کلیک - رکوردشکنی های انیمیشن Incredibles 2 تمامی ندارد. فروش جهانی انیمیشن شگفت انگیزان 2 در آینده نزدیک به 1 میلیارد دلار می رسد.

انیمیشن Incredibles 2 بیش از 1 میلیارد دلار می فروشد!

ظاهرا قسمت دوم انیمیشن شگفت انگیزان ارزش صبر کردن را داشت به طوری که علاقه مندان به این مجموعه به خوبی از آن استقبال کرده اند. انیمیشن Incredibles 2 در افتتاحیه خود به فروش بسیار بالایی دست پیدا کرد و حال به نظر می رسد این انیمیشن در آینده نه چندان دور به فروش جهانی بالاتر از 1 میلیارد دلار دست پیدا کند.

در حال حاضر فروش خانگی انیمیشن Incredibles 2 برابر با 574 میلیون دلار بوده و فروش آن در بازارهای جهانی به 424 میلیون دلار رسیده است. به این ترتیب، انیمیشن شگفت انگیزان 2 تا به امروز به فروش جهانی 998 میلیون دلار دست پیدا کرده است ( شگفت انگیزان 2 رکورد فروش انیمیشن ها را تکان داد ).

فروش این انیمیشن از پیش بینی ها فراتر رفته و باعث تعجب بسیاری از افراد شده است. انیمیشن شگفت انگیزان 2 در ایالات متحده آمریکا بیشترین رشد فروش را در میان تمامی انیمیشن های اکران شده در این کشور تجربه کرده است. در حال حاضر این محصول شرکت پیکسار در مقام نهم پرفروش ترین انیمیشن در ایالات متحده آمریکا قرار گرفته است.

فروش بالای قسمت دوم انیمیشن شگفت انگیزان دلایل زیادی دارد. اکثر منتقدان و همچنین بینندگان از این فیلم رضایت بالایی دارند. بیشتر افراد پس از مشاهده این انیمیشن در سالن سینما، دیدن آن را به اطرافیان خود پیشنهاد می کنند که این موضوع می تواند باعث افزایش فروش این انیمیشن شود.

در حال حاضر فیلم های با محوریت ابرقهرمان ها فروش مناسبی را در بازار تجربه می کنند و انیمیشن Incredibles 2 نیز از این مستثنی نیست. در نهایت باید گفت یکی از دلایل فروش بسیار بالای این انیمیشن، ببیندگان قسمت قبلی آن هستند. بسیاری از افراد در هنگام اکران قسمت اول انیمیشن Incredibles نوجوان بودند و حال برخی از آن ها با فرزندانشان به تماشای این محصول می نشینند.

یکی از نکات جالب در رابطه با فروش این انیمیشن، عدم اکران آن در برخی از بازارهای جهانی است که شاید مهم ترین آن ها کشورهای ژاپن و اسپانیا باشد. این دو کشور می توانند بر فروش این محصول تاثیر بسیار مثبتی داشته باشند.

ارسال نظر