شرکت اکتیویژن می‌خواهد فیلم Call of Duty را بسازد!

رسانه کلیک - شرکت اکتیویژن به عنوان توسعه دهنده اصلی سری بازی های «ندای وظیفه» به تازگی تصمیم به تولید فیلم Call of Duty گرفته است.

شرکت اکتیویژن می‌خواهد فیلم Call of Duty را بسازد!

هنوز معلوم نیست که داستان این مجموعه فیلم در مورد چیست و اینکه چه کسانی در آنها بازی می‌کنند با این حال مطمئنا موضوع این فیلم ها جنگی و اکشن خواهد بود. تیم کیلپین (Tim Kilpin) یکی از مدیران اکتیویژن به تازگی در مورد تلاش این شرکت برای تولید فیلم Call of Duty ادعاهایی را مطرح کرده است.

کیلپین گفته که فیلم Call of Duty بر اساس بازی های آن ساخته خواهد شد و این شرکت به دنبال ارائه تجربه‌ای منحصر به فرد از مجموعه بازی های Call Of Duty روی پرده سینما است.

وی در ادامه صحبت هایش در مورد داستان فیلم Call of Duty گفت:

اگر داستان فیلم خوب از آب در نیاید، آن را در سناریو استفاده نمی‌کنیم. ما برای تولید عجولانه این فیلم تحت فشار نیستیم که به هر قیمتی آن را هر چه سریع تر بسازیم. ما به این فکر می‌کنیم که باید فیلم Call of Duty را به بهترین نحو ممکن درست کنیم و فرصتی جدید برای برقراری ارتباط با بازی های این مجموعه در اختیار مخاطبان قرار دهیم.

وی همچنین باور دارد که فیلم Call of Duty باید مخاطب های گسترده تری داشته باشد. از آنجایی که سری بازی های Call Of Duty به دلیل خشونت بالا مناسب رده سنی بزرگسالان است، این مسئله یکی از چالش های بزرگ بر سر راه تولید فیلم Call of Duty خواهد بود.

اکتیویژن امیدوار است تا بتواند این فیلم را با سبک و سیاق مشابه فیلم های مارولی تولید کند. البته نباید فراموش کرد که تعداد طرفداران این بازی زیاد هستند و فیلم باید رضایت آنان را جلب کند.

اکتیویژن در حال حاضر همکاری جدیدی را با متصدیان استودیوهای فیلم سازی مختلف شروع کرده است. از مصادیق این همکاری‌ها، می‌توان به تلاش این شرکت برای استخدام Nick van Dyk از استودیوی سیدنی و Stacey Sher تهیه کننده دو فیلم پرآوازه تارانتینو، یعنی پالپ فیکشن و هشت نفرت انگیز اشاره کرد.

منبع: gamespot

ارسال نظر