تاریخ اکران فیلم ماتریکس 4 اعلام شد؛ همزمان با فیلم جان ویک 4!

رسانه کلیک - به تازگی زمان اکران فیلم ماتریکس 4 اعلام شده است. نکته جالب، تاریخ یکسان اکران Matrix 4 با اکران فیلم جان ویک 4 است.

تاریخ اکران فیلم ماتریکس 4 اعلام شد؛ همزمان با فیلم جان ویک 4!

به نظر می رسد که فیلم های جدید کیانو ریوز یعنی ماتریکس 4 و جان ویک 4 در یک روز روی پرده سینما می شوند. این بازیگر هالیوودی پس از ایفای نقش در مجموعه فیلم های ماتریکس از سال 1990 تا 2000 از ژانر اکشن فاصله گرفت، ولی در سال 2014 و با هنرنمایی در نقش جان ویک، بار دیگر توانایی خود در زمینه فیلم های هیجانی و اکشن را به رخ کشید. درخشش ریوز در نقشی مشابه با نئو در جان ویک، منجر به ساخت قسمت های بعدی این فیلم شد. پس از صدرنشینی قسمت سوم جان ویک در باکس آفیس ، کمپانی مشهور لاین گیتس تصمیم گرفت تا قسمت چهارم این مجموعه هیجانی را نیز بسازد .

زمان اکران فیلم ماتریکس 4

تنها چند ماه پس از خبر ساخت ماتریکس 4، کمپانی برادران وارنر زمان اکران فیلم ماتریکس 4 را اعلام کرد. فیلم Matrix 4 با حضور مجدد کیانو ریوز در نقش نئو در بیست و یکم ماه مه سال 2021 به نمایش در می آید. جالب اینکه جان ویک 4 نیز در همین روز روی پرده سینما می رود. اکران این دو فیلم فوق العاده در یک سال کافی بود تا طرفداران ریوز را به هیجان درآورد، اما ایده نمایش آن ها در یک روز واقعا عجیب است. ماتریکس 4 و جان ویک 4 به وسیله دو استودیوی متفاوت ساخته شده اند و هنوز معلوم نیست که چرا کیانو ریوز در دو فیلم مختلف رقیب خودش شده است. آیا موضوعی محرمانه در این میان قرار دارد یا دلیل چنین رقابتی صرفا بررسی واکنش مخاطبین است؟

تاریخ اکران فیلم ماتریکس 4

اگر گزینه دوم مدنظر باشد (که بسیار بعید است)، سناریوی جذابی به وجود می آید که در آن بینندگان باید از بین دو مجموعه فیلم متفاوت، یکی را برای آخر هفته انتخاب کنند. بدین ترتیب مشخص می شود که تمایل مخاطبین بیشتر به تماشای کدام مجموعه است، هر چند که این مقایسه قطعا تاثیر منفی روی هر دو فیلم خواهد گذاشت. اکران همزمان ماتریکس 4 و جان ویک 4 موجب تقسیم مخاطبین می شود. البته با توجه به تاریخ فیلم برداری، می توان حدس زد که اتمام ساخت قسمت چهارم جان ویک با کمی تاخیر همراه خواهد بود.

ارسال نظر