ابراز تمایل جوزف روسو به کارگردانی فیلم بتمن

رسانه کلیک - جوزف روسو، یکی از کارگردانان فیلم انتقام جویان پایان بازی نسبت به کارگردانی فیلم بتمن جدید از خود تمایل نشان داده است.

ابراز تمایل جوزف روسو به کارگردانی فیلم بتمن

انتقام جویان 4 یکی از پرفروش ترین فیلم ها در صنعت سینما محسوب می شود که کارگردانی آن بر عهده برادران روسو بوده است ( فروش فیلم انتقام جویان 4 از مرز 2 میلیارد دلار عبور کرد ).

جوزف روسو و برادرش، آنتونی روسو در سال های اخیر تجربه های بسیار متفاوتی را کسب کرده اند. این دو برادر در سال 2014 از سوی مارول برای کارگردانی فیلم کایپتان آمریکا سرباز زمستان استخدام شدند. برادران روسو پیش از کارگردانی این فیلم، مسئولیت ساخت سیتکام هایی مانند Community را بر عهده داشتند.

با موفقیت فیلم کاپیتان آمریکا، عمر کارگردانی برادران روسو در تلویزیون به پایان رسید. بسیاری از طرفداران دنیای سینمای مارول، این دو برادر را بزرگترین سازندگان فیلم های مارول می دانند.

برادران روسو کارگردانی فیلم های کاپیتان مارول جنگ داخلی، انتقام جویان جنگ ابدیت و اونجرز اند گیم را بر عهده داشته اند. فیلم Avengers: Endgame تا به امروز رکوردهای زیادی را در باکس آفیس جابه‌جا کرده است ( فیلم انتقام جویان پایان بازی رکورد باکس آفیس را جابه‌جا کرد ).

به تازگی جوزف روسو در یک جلسه پرسش و پاسخ با وب‌سایت Comic Book به این موضوع اشاره کرده که به دنبال کارگردانی قسمت جدید فیلم بتمن است. جوزف روسو یکی از طرفداران بتمن محسوب می شود.

همانطور که می دانید، بتمن یکی از شخصیت های دنیای DC محسوب می شود. با توجه به همکاری برادران روسو با مارول، احتمال کارگردانی یکی از فیلم های DC توسط آن ها بسیار کم است.

در حالی که مدیر استودیوی مارول، کوین فایگی نمی تواند مانع از پیوستن برادران روسو به DC برای کارگردانی فیلم بتمن شود، به نظر می رسد این دو برادر نسبت به مارول و دیزنی وفادار باشند.

ارسال نظر