رومن رینز در فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw بازی می‌کند

رسانه کلیک - به نظر می‌رسد که یکی دیگر از قهرمانان سری مسابقات WWE، یعنی رومن رینز در فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw هنرنمایی خواهد کرد.

رومن رینز در فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw بازی می‌کند

لیست افرادی که در ساخت فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw دست دارند، روز به روز بیشتر و کامل‌تر می‌شود. در همین راستا، بر اساس پستی که دواین جانسون (Dwayne Johnson) ملقب به راک در صفحه رسمی اینستاگرام خود منتشر کرده است، قهرمان سابق سری مسابقات WWE یعنی رومن رینز (Roman Reigns) در اسپین آف جدید فیلم Fast & Furious ایفای نقش خواهد کرد. به گفته‌ی این بازیگر، با توجه به پیشینه رومن رینز در مسابقات کشتی کج و توانایی‌های او در حرکات اکشن و همچنین فیزیک او، می‌تواند کمک موثری در بهبود کیفیت این فیلم داشته باشد.

البته پیش از این‌ها، رومن رینز سریع و خشمگین بودن را در خارج از رینگ کشتی کج و در زمینه هنر هم به تصویر کشیده است. رومن رینز در فیلم Countdown در نقش خود رومن رینز هنرنمایی کرده بود. همچنین او صداپیشگی شخصیت خودش را در انیمیشن کارتونی The Jetsons & WWE: Robo-WrestleMania هم به عهده گرفته بود؛ به طور کلی، نمی‌توان گفت که او با دنیای هنر و سینما غریبه است!

هنوز جزئیات دقیقی از داستان فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw منتشر نشده است اما گفته می‌شود که جریان این فیلم حول محور شخصیت‌های لوکا هابز (با بازی دواین جانسون که یکی از نیرو‌های سرویس امنیتی می‌باشد) و دکارد شاو با بازی جیسون استاتهام (Jason Statham) خواهد بود.

نویسندگی فیلم‌نامه فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw هم به عهده کریس مورگان (Chris Morgan) خواهد بود که پس از فیلم The Fast and the Furious: Tokyo Drift که در سال 2006 میلادی روی پرده‌های سینما رفت، نویسندگی تمام قسمت‌های این فرانچایز را به عهده گرفت.

شخصیت لوکا هابز با بازی دواین جانسون از فیلم Fast Five در سال 2011 میلادی در این فرانچایز معرفی شد و پس از آن، در سایر قسمت‌های فیلم The Fast and the Furious همواره حضور داشته است. شخصیت دکارد شاو هم برای اولین بار در فیلم Fast & Furious 6 معرفی شد و پس از فیلم Fast & Furious 7 به یکی از اصلی‌ترین شخصیت‌های این فرانچایز تبدیل شد. به نظر می‌رسد که این شخصیت با بازی جیسون استاتهام، برای یک بار دیگر، آنتاگونیست اصلی فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw باشد.

تهیه کنندگان فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw، دنی گارسیا (Dany Garcia) و هرام گارسیا (Hiram Garcia) از شرکت سون باکس پروداکشن (Seven Bucks Productions) هستند. جیسون استاتهام و نیل اچ موریتز (Neal H. Moritz) همتایان آن‌ها از جانب شرکت فیلمسازی اورجینال فیلمز (Original Films) خواهند بود. همچنین دیوید لیچ (David Leitch) کارگردانی فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw را به عهده خواهد داشت. او پیش از این، کارگردانی فیلم‌های Deadpool 2 و John Wick را در کارنامه خود دارد و قرار است از ساخت Fast & Furious جدید، روی پروژه فیلم The Division کار کند.

علاوه بر دواین جانسون و جیسون استاتهام و همچنین رومن رینز، اردیس البا (Idris Elba)، ونسا کربی (Vanessa Kirby)، ایزا گونزالس (Eiza González)، ادی مارسن (Eddie Marsan) و هلن میرن (Helen Mirren) در فیلم Fast & Furious جدید هنرنمایی خواهند کرد.

فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw در تاریخ 2 آگست 2019 میلادی (مصادف با 11 مرداد 98) اکران خواهد شد.

لازم به ذکر است که قسمت‌های نهم و دهم فیلم The Fast and the Furious به ترتیب در آپریل 2020 و آپریل 2021 روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

نظر شما در رابطه با حضور رومن رینز در فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw چیست؟ فکر می‌کنید این فیلم بتواند یک Fast & Furious محبوب دیگر باشد؟

ارسال نظر