باکس آفیس هفته سوم نوامبر: انیمیشن The Grinch در صدر!

رسانه کلیک - انیمیشن The Grinch در باکس آفیس هفته سوم نوامبر در صدر قرار گرفت. این انیمیشن در هفته اول اکران خود 67.6 میلیون دلار فروخت.

باکس آفیس هفته سوم نوامبر: انیمیشن The Grinch در صدر!

انیمیشن جدید کمپانی یونیورسال توانست در مقام اول باکس آفیس هفته سوم نوامبر قرار بگیرد. این فیلم در هفته اول اکران خود فروشی برابر با 67.6 میلیون دلار را تجربه کرد. این انیمیشن در CinemaScore موفق به کسب امتیاز -A شده است.

انیمیشن گرینچ در این هفته در 23 بازار خارجی روی پرده سینما قرار گرفت و توانست در مجموع فروشی برابر با 12.7 میلیون دلار داشته باشد. این انیمیشن در هفته اول اکران خود توانسته به فروش جهانی 78.7 میلیون دلار دست پیدا کند. انیمیشن The Grinch هفته های آینده در کشورهای بیشتری اکران می شود.

باکس آفیس هفته دوم نوامبر

در مقام دوم باکس آفیس هفته سوم نوامبر شاهد خودنمایی فیلم Bohemian Rhapsody هستیم ( باکس آفیس هفته دوم نوامبر: فیلم Bohemian Rhapsody غوغا به پا کرد ). این فیلم توانسته در هفته دوم اکران خود فروشی برابر با 31.2 میلیون دلار را تجربه کند و مجموع فروش خانگی خود را به 100.4 میلیون دلار افزایش دهد.

فیلم Overlord در مقام سوم باکس آفیس هفته سوم نوامبر قرار دارد. این فیلم توانسته در هفته اول اکران خود فروش خانگی برابر با 10.2 میلیون دلار داشته باشد. این فیلم در بازارهای خارجی به فروش 9.2 میلیون دلار دست پیدا کرده تا فروش جهانی خود را به 20 میلیون دلار برساند.

فیلم The Nutcracker and the Four Realms در مقام چهارم باکس آفیس هفته سوم نوامبر خودنمایی می کند. این فیلم در هفته دوم اکران خود فروشی برابر با 10.1 میلیون داشته که مجموع فروش خانگی آن را به 35.8 میلیون دلار افزایش می دهد.

فیلم ستاره ای متولد شده است هنوز فروش مناسبی را در بازار تجربه می کند. این فیلم در هفته ششم اکران خود توانسته به مقام پنجم باکس آفیس هفته سوم نوامبر دست پیدا کند. فیلم ستاره ای متولد می شود در این هفته فروشی برابر با 8.1 میلیون دلار داشته است.

باکس آفیس هفته اول نوامبر

در مقام‌های بعدی باکس آفیس هفته سوم نوامبر به ترتیب شاهد قرارگیری فیلم The Girl in the Spider's Web با فروش 7.8 میلیون دلار، فیلم Nobody's Fool با فروش 6.6 میلیون دلار، فیلم ونوم با فروش 4.9 میلیون دلار، فیلم Halloween با فروش 4.0 میلیون دلار و فیلم The Hate U Give با فروش 2.1 میلیون دلار هستیم.

ارسال نظر