سایپا فروش فوق العاده ویژه طرح جوانی جمعیت را آغاز کرد (۱۶ اسفند)

فروش فوق العاده سایپا در اسفند برای محصولات شاهین، ساینا، کوییک معمولی و تیبا ۲ آغاز شد و پس از ثبت نام، قرعه کشی فروش فوری برگزار می‌شود. این طرح در راستای حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است.

سایپا فروش فوق العاده ویژه طرح جوانی جمعیت را آغاز کرد (۱۶ اسفند)

بر اساس بخشنامه معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا، شرایط فروش فوق‌العاده سایپا ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی این گروه خودروسازی در اسفند ۱۴۰۰ اعلام شد.

شرایط ثبت نام سایپا

متقاضیان می‌توانند از روز دوشنبه شانزدهم اسفند ماه ۱۴۰۰ به مدت دو روز و شبانه روزی نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام کنند.

احتراما بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی مصوبه مجلس شورای اسلامی به تاریخ ۱۹/‏۰۸/‏۱۴۰۰ گروه خودرو سازی سایپا امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات مطابق جدول ذیل را برای مادرانی که فرزند دوم و ما بعد آنها پس از تاریخ مذکور متولد شده‌اند به شرح این بخشنامه فراهم نموده است.

نکته ۱: در صورتی که تعداد متقاضیان مشمول در این بخشنامه بیش از ظرفیت فروش باشد پس از برگزاری قرعه کشی، در صورت منتخب شدن امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه خودرو فراهم می‌شود و در غیر این صورت برای تمامی مادران مشمول که شرایط آنها به تأیید سازمان‌های ذیربط برسند، امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه میسر خواهد شد.

نکته ۲: در صورت لزوم برگزاری قرعه کشی بر اساس موارد اشاره شده در نکته ۱، قرعه کشی این بخشنامه (ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) به صورت جداگانه اما همزمان با بخشنامه شماره ۵۰۶۷۸۱ مورخ ۱۵/‏۱۲/‏۱۴۰۰ صورت می‌پذیرد و اطلاعات منتخبین طرح مذکور به سازمان ثبت احوال ارسال می‌گردد تا پس از شناسایی مادران حائز شرایط امکان ثبت نام نهایی و واریز وجه برای ایشان میسر شود.

نکته ۳: متقاضیان تا زمان برگزاری قرعه کشی و اعلام منتخبین، هیچ گونه وجهی به حساب شرکت خودروساز واریز نخواهند نمود.

محصولات ارئه شده سایپا در طرح جوانی جمعیت

بر پایه بخشنامه گروه خودروسازی سایپا در این طرح خودرو شاهین G، ساینا S، کوییک با گیربکس معمولی و تیبا EX۲ رینگ فولادی عرضه می‌شود.‌

قیمت محصولات سایپا در طرح فروش فوق العاده ویژه حمایت از خانواده

در طرح فروش سایپا محصولات با قیمت قطعی زیر عرضه می‌شوند:

  • شاهین G با مبلغ ۳۴۳ میلیون ۷۹۳ هزار تومان
  • ساینا S با مبلغ ۱۶۷ میلیون و ۵۷۸ هزار تومان
  • کوییک با گیربکس معمولی با مبلغ ۱۶۵ میلیون و ۸۳۸ هزار تومان
  • تیبا EX۲ رینگ فولادی با مبلغ ۱۲۵ میلیون و ۷۷ هزار تومان

زمان تحویل محصولات سایپا

طبق اعلام سایپا زمان تحویل خودروها ۹۰ روزه است.

نوع خودرو قیمت خودرو (ریال) رنگ قابل عرضه زمان تحویل
شاهین G ۳.۴۳۷.۹۳۰.۰۰۰ سفید - نوک مدادی متالیک

حداکثر

۹۰ روزه

ساینا S ۱.۶۷۵.۷۸۰.۰۰۰ سفید
کوییک با گیربکس معمولی ۱.۶۵۸.۳۸۰.۰۰۰ سفید - مشکی متالیک - نقره‌ای متالیک - نوک مدادی متالیک
تیبا EX۲ رینگ فولادی ۱.۲۵۰.۰۷۷۰.۰۰۰ سفید - آبی روشن متالیک - اطلسی نتالیک - قرمز - نقره‌ای متالیک - نوک مدادی متالیک - مشکی متالیک - قهوه‌ای تیره متالیک

نکته: ظرفیت رنگ محصولات محدود بوده و در صورت تکمیل ظرفیت، امکان ثبت نام برای سایر رنگ‌ها میسر خواهد بود.

متقاضیان برای ثبت نام به درگاه اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به آدرس saipa.iranecar.com مراجعه کنند.‌

پیش از این، سایپا پیش‌فروش خودرو یارانه‌ای برای مادران با ۲ فرزند را از ۱۲ اسفند به مدت ۲ روز اجرا کرد. در همین راستا طرح فروش ویژه ایران خودرو مخصوص مادران دارای ۲ فرزند نیز نیمی از ظرفیت طرح‌های فروش محصولات ایران خود را به مادران دارای دو فرزند و بیشتر اختصاص داده است.

ارسال نظر