بی ام و 330e پلاگین هیبریدی مدل 2020 از راه رسید

رسانه کلیک - بی ام و 330e پلاگین هیبریدی مدل 2020 به صورت رسمی معرفی شد. این خودروی آلمانی قدرتی برابر با 292 اسب بخار در اختیار راننده قرار می دهد.

بی ام و 330e پلاگین هیبریدی مدل 2020 از راه رسید

در گذشته نه چندان دور با نسل جدید بی ام و سری 3 ملاقات کردیم. به تازگی یک مدل جدید از این خودرو در معرض دید عموم قرار گرفته است. بی ام و 330e پلاگین هیبریدی این خودروی جدید بوده که به یک موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری مجهز شده است. این موتور توربوشارژ قادر به تولید 184 اسب بخار قدرت است. بی ام و در کنار این موتور بنزینی، یک موتور برقی نیز برای این خودروی خود در نظر گرفته است.

موتور برقی مورد استفاده در بی ام و 330e پلاگین هیبریدی قادر به تولید 113 اسب بخار قدرت است. مجموع قدرت موتور بنزینی و برقی این خودروی آلمانی به 252 اسب بخار می رسد. این محصول از یک قابلیت جذاب با نام XtraBoost بهره می برد. در حالت رانندگی اسپرت، این ویژگی برای مدت زمان 10 ثانیه قادر به تولید 40 اسب بخار قدرت بیشتر است. در این زمان قدرت این خودرو به 292 اسب بخار می رسد.

[irp]

بر اساس اعلام بی ام و، شتاب این خودروی پلاگین هیبریدی برابر با 5.9 ثانیه بوده و حداکثر سرعت آن به 230 کیلومتر بر ساعت می رسد. هنوز نمی دانیم در زمان اندازه گیری عملکرد این خودرو، حالت XtraBoost فعال و یا غیرفعال بوده است. این خودرو به تجهیزات سفارشی زیادی می تواند مجهز شود که برای مثال می توان به سیستم تعلیق و ترمزهای M اشاره کرد.

در حالت هیبریدی حداکثر سرعت این خودرو به 110 کیلومتر بر ساعت می رسد. در صورتی که از حالت تمام برقی این خودرو استفاده کنید، حداکثر سرعت آن به 140 کیلومتر بر ساعت می رسد. برد این خودرو در حالت برقی برابر با 59 تا 66 کیلومتر است. استفاده از باتری در صندوق عقب باعث کاهش جزئی فضای حمل بار شده است.

ارسال نظر