منتظر معرفی خودروی مفهومی بی ام و Vision M Next باشید!

رسانه کلیک - شرکت بی ام و چند روز دیگر از مدل گرن کوپه سری 8 رونمایی می کند. علاوه بر این خودرو، بی ام و Vision M Next نیز معرفی می شود.

منتظر معرفی خودروی مفهومی بی ام و Vision M Next باشید!

بی ام و در ماه جاری میلادی قصد دارد از یک خودروی مفهومی جدید رونمایی کند. به تازگی چندین تصویر از بی ام و Vision M Next در اختیار رسانه ها قرار گرفته؛ با این حال طراحی آن را مشخص نمی کند.

این تصاویر که به صورت زوم شده منتشر شده اند، فاقد جزئیات کافی برای پی بردن به سبک طراحی آن هستند. یکی از این تصاویر، شیب سقف آن را به نمایش می گذارد که بر اساس آن، بی ام و Vision M Next به صورت یک خودروی کوپه طراحی می شود.

به نظر می رسد این خودرو دارای رنگ های متنوعی باشد. بخش جلویی دارای رنگ مشکی و خاکستری بوده و برای بخش پشتی آن، رنگ های قرمز و مشکی در نظر گرفته شده است.در حالی که بی ام و اطلاعات بیشتری از این محصول منتشر نکرده، انتظار می رود این خودرو دارای طراحی جذاب تری در مقایسه با خودروی شاسی بلند مفهومی بی ام و iNext باشد.

خودروی مفهومی بی ام و Vision iNext پیش نمایشی از خودروهای خودران این شرکت آلمانی است؛ با این حال بی ام و Vision M Next خواهان نمایش لذت رانندگی با استفاده از فناوری های روز است.

با توجه به نحوه نامگذاری این محصول، احتمالا شاهد پیش نمایشی از خودروهای آینده سری M این برند باشیم. انتظار می رود این خودروی مفهومی جدید به صورت هیبریدی و یا کاملا الکتریکی طراحی شده باشد.

در گذشته بی ام و اعلام کرده بود خودروهای برقی سری i، به تجهیزات خودروهای سری M مجهز می شوند. با توجه به این موضوع، این احتمال وجود دارد که بی ام و Vision M Next پیش نمایشی از نسل آینده بی ام و i8 باشد.

ارسال نظر