رندرهای فراری SF90 اسپایدر منتشر شد

رسانه کلیک - رندرهای فراری SF90 این خودروی سوپراسپرت و قدرتمند را در نمونه کانورتیبل به نمایش می گذارد. احتمال معرفی این خودرو در آینده وجود دارد.

رندرهای فراری SF90 اسپایدر منتشر شد

نزدیک به دو هفته پیش با خودروی فراری SF90 استرادله ملاقات کردیم ( فراری SF90 استرادله از راه رسید؛ جذاب و قدرتمند ). این محصول دومین خودروی هیبریدی فراری پس از لافراری محسوب می شود. با توجه به این موضوع که لافراری در دو نسخه کوپه و رودستر وارد بازار شد، احتمال عرضه فراری SF90 اسپایدر نیز وجود دارد.

در حال حاضر فراری در رابطه با تولید این خودرو اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نداده؛ با این حال رندرهای این محصول به اینترنت راه پیدا کرده است. در این رندرها شاهد فراری SF90 Stradale بدون سقف هستیم.

تولید یک خودروی کانورتیبل به همین راحتی نیست. نمونه های کروک یک خودرو در مقایسه با مدل کوپه، وزن بالاتری دارد. در همین راستا در صورتی که فراری تصمیم به تولید این خودرو بگیرد، وزن آن بالاتر از 1570 کیلوگرم خواهد بود.

سرعت نمونه کوپه این سوپراسپرت ایتالیایی در مدت زمان 2.5 ثانیه از صفر به 100 کیلومتر بر ساعت می رسد. انتظار می رود شتاب نمونه اسپایدر آن 2.6 و یا 2.7 ثانیه باشد. به احتمال زیاد حداکثر سرعت این دو خودرو یکسان و برابر با 340 کیلومتر بر ساعت باشد.

فراری SF90 استرادله به یک موتور بنزینی و سه موتور برقی مجهز شده است. موتور بنزینی این خودرو 8 سیلندر بوده و حجمی برابر با 4.0 لیتر دارد. این موتور همراه با توربوشارژر و سه موتور برقی، قدرتی برابر با 986 اسب بخار در اختیار راننده قرار می دهد.

دو موتور برقی این خودرو روی محور جلو و سومی روی محور عقب قرار گرفته است. قدرت تولیدی موتورها توسط یک جعبه دنده 8 سرعته خودکار دو کلاچه به چرخ ها منتقل می شود.

برد این سوپراسپرت فراری در حالت تمام الکتریکی برابر با 25 کیلومتر است که توسط یک باتری 7.9 کیلووات ساعتی تامین می شود. این خودرو در حالت تمام برقی به صورت محور جلو است.

ارسال نظر