منتظر معرفی نسخه قدرتمندتر کادیلاک CT5-V باشید!

رسانه کلیک - نسخه های قدرتمندتر کادیلاک CT5-V و CT4-V در حال توسعه هستند. انتظار می رو این خودروها به موتور 8 سیلندر مجهز شوند.

منتظر معرفی نسخه قدرتمندتر کادیلاک CT5-V باشید!

کادیلاک به صورت رسمی اعلام کرد در آینده نزدیک از نسخه های قدرتمندتر کادیلاک CT5-V و CT4-V رونمایی می کند ( کادیلاک CT4-V مدل 2020 رونمایی شد ). این خودروها سطح تازه ای از عملکرد محصولات سری V این کمپانی را به نمایش می گذارند.

بر اساس تصاویر منتشر شده، این محصولات به 4 خروجی اگزوز مجهز شده اند و از اسپویلر در بخش پشتی خود بهره می برند.

در حال حاضر کادیلاک اطلاعات زیادی در رابطه با این دو خودرو قدرتمند در اختیار رسانه ها قرار نداده است. از آن جایی که این خودروها برای مسیرهای مسابقه ای توسعه پیدا می کنند، انتظار می رود سیستم تعلیق سفت تری داشته باشند و همچنین به موتورهای بسیار قدرتمندتری مجهز شوند.

نسخه استاندارد کادیلاک CT4-V به یک موتور 4 سیلندر توربوشارژ 2.7 لیتری مجهز شده است. این موتور قدرتی برابر با 320 اسب بخار و گشتاوری برابر با 500 نیوتن متر در اختیار راننده قرار می دهد. انتظار می رود نسخه قدرتمندتر آن دارای موتور 6 و یا 8 سیلندر باشد.

در حال حاضر کادیلاک در رابطه با موتور مورد استفاده در این خودرو اظهار نظری نکرده؛ با این حال خودروی ATS-V دارای یک موتور 3.6 لیتری 6 سیلندر با توربوشارژ دوقلو بوده که قادر به تولید 464 اسب بخار قدرت و 603 نیوتن متر گشتاور است.

نسخه قدرتمندتر کادیلاک CT5-V به موتور مورد استفاده در کادیلاک CT6 مجهز می شود ( کادیلاک CT5-V مدل 2020 مجهز به موتور 6 سیلندر معرفی شد ). این موتور 8 سیلندر 4.2 لیتری که با نام Blackwing شناخته می شود، قدرتی برابر با 500 اسب بخار و گشتاوری برابر با 777 نیوتن متر تولید می کند که البته این اعداد در نسخه V کادیلاک CT6 به ترتیب به 550 اسب بخار و 850 نیوتن متر می رسد.

این خودروها با موتور جدید نیز قادر به رقابت با کادیلاک CTS-V نخواهند بود. این خودروی جذاب از یک موتور 8 سیلندر 6.2 لیتری با امکان تولید 640 اسب بخار قدرت بهره می برد.

ارسال نظر