بی ام و سری 8 گرن کوپه ماه آینده از راه می رسد

رسانه کلیک - تیزر بی ام و سری 8 گرن کوپه در فضای مجازی منتشر شد. این خودروی جذاب و قدرتمند در ماه ژوئن به صورت رسمی معرفی می شود.

بی ام و سری 8 گرن کوپه ماه آینده از راه می رسد

چند ماه پیش شاهد انتشار تصاویر مخفیانه بی ام و سری 8 گرن کوپه در اینترنت بودیم. به تازگی اطلاعات رسمی در رابطه با این خودرو از سوی شرکت BMW منتشر شده است.

بر اساس اعلام این خودروساز آلمانی، بی ام و سری 8 گرن کوپه در رویداد NextGen در اواخر ماه ژوئن در شهر مونیخ به صورت رسمی معرفی می شود.

در تصویر منتشر شده، اطلاعات جدیدی در اختیار رسانه ها قرار نمی گیرد. این خودرو نمونه 4 درب بی ام و سری 8 محسوب می شود. در گذشته تصاویر جاسوسی، طراحی این خودرو را برای ما مشخص کرده بود.

شیب سقف این خودرو در مقایسه با نمونه کوپه کاهش پیدا می کند تا فضای سر بیشتری برای سرنشینان عقب در دسترس باشد. در حالت کلی، تفاوت زیادی میان طراحی نمونه کوپه و گرن کوپه این خودرو وجود ندارد و همچنان با طراحی جذابی روبه‌رو هستیم.

به علت امکان حمل 4 سرنشین توسط بی ام و سری 8 گرن کوپه، انتظار می رود کابین آن دارای تغییراتی در مقایسه با نمونه کوپه باشد. مدل کوپه و 4 درب بی ام و سری 8 در زمینه موتور، تفاوتی با یکدیگر نخواهند داشت.

بی ام و سری 8 گرن کوپه در زمان معرفی، به یک موتور 8 سیلندر با حجم 4.4 لیتر و توربوشارژر دوقلو مجهز می شود. این موتور قادر به تولید 523 اسب بخار قدرت (390 کیلووات) قدرت است. انتظار می رود این خودرو با موتورهای دیزلی نیز در کشورهای اروپایی برای فروش عرضه شود.

این خودرو به احتمال زیاد در آینده با مدل M نیز معرفی می شود. این خودرو به موتور مورد استفاده در بی ام و M5 مجهز می شود که قدرتی بیش از 600 اسب بخار را در اختیار راننده قرار می دهد. رویداد NextGen بی ام و در تاریخ 25 تا 27 ژوئن در مونیخ برگزار می شود.

ارسال نظر