هزینه آیفون دار شدن کمتر می‌شود

با گران‌تر شدن آیفون و محصولات دیگر اپل، این شرکت آمریکایی برای پیشگیری از کاهش مشتری ها و درآمدش، به فکر استفاده از مدلهای فروش دیگری افتاده است.

هزینه آیفون دار شدن کمتر می‌شود

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا، منابع آگاه در گفت و گو با بلومبرگ مدعی شده‌اند که اپل در حال طراحی یک سرویس اشتراک برای آیفون و محصولات سخت افزاری دیگر است.

در این مدل جدید، کاربران به جای هزینه یکجا و یا اقساط مالی، مانند برنامه ارتقای آیفون، ماهانه هزینه‌ای را پرداخت خواهند کرد و از طریق حساب اپل خود، اشتراکشان را مدیریت می‌کنند.

وب‌سایت انگجت گزارش داد که جزییات بیشتر در این باره هنوز موجود نیست، اما این سرویس شامل ارتقاهای مرتب بوده و اواخر سال ۲۰۲۲ یا اوایل سال ۲۰۲۳ راه اندازی خواهد شد. قیمت این سرویس هنوز مشخص نیست.

برنامه ارتقای فعلی اپل مستلزم پرداخت ماهانه ۳۵ دلار یا بیشتر برای برخورداری از ارتقای سالانه آیفون و پوشش AppleCare+ است.

نسل جدید آیفون با قیمتهایی که از ۶۹۹ دلار برای آیفون مینی ۱۳ تا ۱۰۹۹ دلار برای آیفون ۱۳ پرو مکس شروع می‌شود، از ۲۴ سپتامبر سال ۲۰۲۱ روانه فروش شدند.

اگر چه اپل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ در صدر فروشندگان تلفن هوشمند بود، اما سهمش در مقایسه با مدت مشابه سال پیش از آن کاهش داشت. سهم اپل در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۲ حدود ۲۳ درصد و سامسونگ ۱۷ درصد بود.

بیشتر بدانید: پیش بینی مشخصات سری آیفون 14 توسط تحلیلگر معروف اپل

ارسال نظر