آیفون ۸ با صفحه‌نمایش لبه به لبه توجهات را جلب خواهد کرد

آیفون ۸ پرچم دار بعدی اپل خواهد بود و حدس و گمان ها در رابطه با این پرچم دار بسیار زیاد است، رندر جدیدی از آیفون ۸ ارائه شده است که در آن صفحه نمایش لبه به لبه با قاب فلزی در دور گوشی هوشمند تصویر شده است.

آیفون ۸ با صفحه‌نمایش لبه به لبه توجهات را جلب خواهد کرد

به گزارش کلیک ، آیفون ۸ پرچم دار بعدی کمپانی اپل است و این گوشی هوشمند برای این کمپانی بسیار مهم و تأثیرگذار خواهد بود. امسال دهمین سال ورود گوشی های هوشمند آیفون به بازار است و به همین دلیل همه کاربران منتظر هستند تا ببینند اپل این ده سالگی را چگونه جشن خواهد گرفت. در هر حال کانسپت ها و طرح های اولیه بسیار زیادی برای آیفون ۸ عرضه شد و در بسیاری از طرح های ارائه شده هیچ دکمه ای در اطراف و روی صفحه نمایش آیفون ۸ قرار نخواهد داشت. هر چند این طرح ها توسط بسیاری از متخصصان این حوزه رد شده است ولی فرضیه صفحه نمایش لبه به لبه هنوز هم سر جای خود پای بر جا است.

براساس تصویر رندر شده جدید از آیفون ۸ بسیاری از قابلیت های این گوشی هوشمند قبلاً بارها در بسیاری از گوشی های هوشمند دیده شده است، جای دکمه های تنظیم صدا و دکمه خاموش و روشن نیز مثل گوشی هوشمند قبلی اپل ارائه شده است. AlHasan Husni یکی از کارکنان کمپانی اپل که در طراحی Touch Bar خانواده مک بوک پرو نیز ایده هایی ارائه کرده است بر روی این موضوع تاکید کرده است که در آیفون ۸ شاهد نسل جدیدی از صفحه نمایش خواهیم بود که تا به حال در گوشی های هوشمند قبلی کمپانی اپل این نسل از صفحه نمایش ها مشاهده نشده است.

آیفون 8 با صفحه‌نمایش لبه به لبه توجهات را جلب خواهد کرد

در آیفون ۸ براساس گفته ها و خبرهای شنیده شده ما شاهد صفحه نمایش لبه به لبه و خمیده هستیم، در آیفون ۸ از پنل OLED استفاده خواهد شد، در واقع اگر صفحه نمایش این گوشی هوشمند خمیده باشد و مانند گوشی های هوشمند سامسونگ کمی انحنا داشته باشد باید از پنلی استفاده کرد که این قابلیت را داشته باشد.

صفحه نمایش آیفون ۸ مانند گوشی هوشمند Mi MIX از کمپانی شیائومی تمام سطح صفحه نمایش را پوشش نداده است چون جای اسپیکر و دوربین جلو در قسمت بالایی این گوشی هوشمند قرار دارد. در قسمت زیر می توانید رندر ارائه شده برای آیفون ۸ را مشاهده کنیم، در هر صورت باید صبر کرد و دید این حدس و گمان ها تا چه حد به واقعیت می پیوندد.

آیفون 8 با صفحه‌نمایش لبه به لبه توجهات را جلب خواهد کرد

ارسال نظر