با گوشی های سری S آیفون برای همیشه خداحافظی کنید!

رسانه کلیک - اپل از امسال پسوند S را از سری گوشی های آیفون حذف می کند و از این پس دیگر خبری از گوشی های iPhone 7S و iPhone 7sPlus نمی‌شنویم.

با گوشی های سری S آیفون برای همیشه خداحافظی کنید!

طبق گزارشات جنجالی از منابع مختلف خبری نزدیک به اپل، این شرکت پسوند S را از نام های تجاری آیفون‌های امسال حذف کرده است و آیفون‌های ۷S و ۷SPlus به ترتیب با نام های iPhone 8 و iPhone 8Plus معرفی می شوند.

هنوز نام آیفون رده بالا این شرکت که مجهز به نمایشگر OLED است در هاله ای از ابهام قرار گرفته است اما بسیاری از منابع خبری نام های iPhone X و iPhone 8 Edition را در گزارشات خود ذکر کرده اند.

روز جمعه، جدیدترین اخبار و شایعات درباره نسل بعدی آیفون‌های شرکت اپل، میان وبسایت های خبری منتشر شده بود. بر همین اساس شرکت اپل قصد دارد پسوند S را از گوشی های آیفون حذف کند. امسال شاهد گوشی های iPhone 7S و iPhone 7SPlus نخواهیم بود.

وبسایت iculture.nl ادعا می کند که iPhone 8 و iPhone 8Plus جایگزین iPhone های دارای پسوند S خواهد شد. طبق گزارشات این وبگاه، آیفون ۱۰۰۰ دلاری که مجهز به صفحه نمایش خمیده است، با نام iphone X به بازار عرضه می شود. کلمه x همان معنی ۱۰ را می‌دهد، پیش از این تحلیل گران وال استریت حدس می‌زدند که iphone جدید با نام x عرضه می شود.

علاوه بر این، در جریان نمایشگاه ایفا ۲۰۱۷ (IFA 2017)، تعدادی از سازندگان لوازم جانبی آیفون در مصاحبه با وب‌سایت ۹to5Mac اعلام کردند که اپل در مراسم ١٢ سپتامبر (٢١ شهریور) سه مدل جدید از سری گوشی های آیفون معرفی می‌کند؛ آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس که جایگزین مدل‌های آیفون ۷ اس و آیفون ۷ اس پلاس هستند و مدل ۱۰۰۰ دلاری با نمایشگر OLED، آیفون ۸ ادیشن (iPhone 8 Edition) نامگذاری می شوند. نام های iPhone 8 Edition و iPhone X جزو کاندیداهای اصلی پرچمدار رده بالای اپل هستند.

گزارش دوم ادعا می کند که اطلاعات مربوط به اسم های جدید آیفون‌ها از یک منبع خبری مربوط به یک اپراتور بزرگ جهانی گرفته شده و توسط برخی از تولید کنندگان لوازم جانبی اپل مورد تایید قرار گرفته است.

تجربه نشان داده است که به اطلاعات منتشره از سوی سازندگان قطعات می‎توان اعتماد کرد و اخبار و شایعات تا حدودی می تواند ما را به نام و مشخصات نسل بعدی آیفون‌های اپل نزدیک کند. در هر صورت باید تا زمان معرفی آیفون‌های جدید منتظر ماند.

هنوز از روش بازاریابی و نحوه توزیع و همچنین طراحی جعبه گوشی های آیفون خبرهایی فاش نشده است.

صرف نظر از نحوه نامگذاری محصولات جدید اپل، این غول فناوری در نهایت قرار است از سه گوشی هوشمند رده بالای خود که یکی از آن ها مجهز به صفحه نمایش OLED است و همچنین از تلوزیون اپل با کیفیت تصویر ۴k و نسل جدید ساعت هوشمند با تکنولوژی مخابراتی LTE در ۲۱ شهریور ماه همین ماه رونمایی کند.

ارسال نظر