گوگل، اندروید جدید را چه می‌نامد؟

رسانه کلیک - گوگل ۲۱ آگوست همراه با وقوع پدیده نادر ماه‌گرفتگی کامل در آمریکا، از اندروید O رونمایی می‌کند، اما حدس و گمانه زنی هایی درباره این اقدام گوگل مطرح شده است.

گوگل، اندروید جدید را چه می‌نامد؟

گمانه‌زنی در ارتباط با نام کامل این نسخه اندروید ادامه دارد. اختاپوس تنها نامی است که اکثریت مردم حدس می‌زنند نام کامل این سیستم‌ عامل باشد؛ اما با توجه به تاریخ رونمایی از اندروید جدید، حدس ما این است که نام این نسخه اوریو Oreo باشد. در ادامه دلایل خود را برای انتخاب این نام شرح می‌دهیم.

اولین دلیل، شباهت بیسکوئیت اوریو با ماه‌گرفتگی است. همان‌طور که بیسکوئیت اوریو تیره‌رنگ و لایه کرمی داخل خود را پوشانده، ماه گرفتگی هم تیره و خورشید را پوشانده است.

دلیل دوم این است که گوگل می‌داند همه مردم عاشق بیسکوئیت‌های اوریو هستند اما تا الان سربه‌سر مردم گذاشته و فکرها را به سمت حیوانی دریایی منحرف کرده که حدس بیشتر مردم اوختاپوس بوده است.

در توضیح سومین دلیل باید اذعان داشت که گوگل خیلی زیرکانه روز رونمایی از اندروید را با ماه‌گرفتگی مصادف کرده چرا که ماه‌گرفتگی رویداد بسیار مهمی است؛ اما تشابه بین ماه‌گرفتگی و بیسکوئیت اوریو باعث انتخاب این روز برای رونمایی شده است.

ارسال نظر