طرح مفهومی جدید اپل نشان دهنده افزایش مقاومت کابل شارژ های آینده این شرکت است

رسانه کلیک - کابل های شارژ شرکت اپل معمولا مقاومت بالایی ندارند. طرح مفهومی جدید اپل نشان دهنده برنامه جدید این شرکت برای تولید کابل های آینده این شرکت است.

طرح مفهومی جدید اپل نشان دهنده افزایش مقاومت کابل شارژ های آینده این شرکت است

کابل های شارژ تولید شده توسط اپل، معمولا از مقاومت مناسبی برخوردار نیستند و بعد از یک الی دو سال به علت عدم مقاومت کافی، امکان دارد که بطور کلی توانایی شارژ کردن گوشی را از دست بدهند. حال طرح مفهومی جدید اپل نمایانگر برنامه آینده نگرانه این شرکت برای افزایش استحکام این نوع کابل ها است. این طرح مفهومی ابتدا توسط اپل اینسایدر منتشر شد و در آن توضیح داده شد که کمپانی اپل، ایده های مختلفی برای ساخت کابل های مقاوم دارد. با استفاده از این روش، اپل می‌تواند کابل هایی تولید کند که در بخش های مختلف و در صورت ورود فشار فیزیکی به آن، سلامت کابل همچنان حفظ شود. بعلاوه آنها قصد دارند تا کابل هایی تولید کنند که حالت کششی داشته باشند تا آسیب وارده در صورت ورود فشار فیزیکی، به حداقل برسد. این نوع کابل ها در صورت خم شدن پاره نمیشوند و از کلاهک ورودی و خروجی به راحتی جدا نمیشوند. اپل قصد دارد تا این حالت کششی را بر روی تمام طول کابل پیاده کند که از لحاظ تئوری، مقاومت کابل در برابر پاره شدگی را بطور چشمگیری افزایش میدهد. در این صورت، دیگر برای افزایش مقاومت کابل نیازی نیست ضخامت آن افزایش پیدا کند.

این طرح مفهومی فقط در حد ایده های خلاقانه اپل است و به واقعیت پیوستن آن حتمی نیست. اما انتشار این طرح نشان دهنده این است که اپل به افزایش مقاومت کابل های شارژ خود نیز فکر میکند.

اما ما امیدوار هستیم تا این طرح مفهومی بزودی به واقعیت تبدیل شود.

آیا تا به حال مشکلی با کابل شارژ آیفون خود پیدا کرده اید؟ به نظر شما آیا افزایش مقاومت این کابل ها باعث بهبود عملکرد این شارژر ها میشود؟

لطفا نظرات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر