چگونه حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی تیک تاک را حذف کنیم

رسانه کلیک - برای مشاهده ویدیو‌هایی که کاربران در شبکه اجتماعی تیک‌تاک قرار می‌دهند نیازی به ساختن حساب کاربری نیست. اما اگر شما مانند بسیاری دیگر از کاربران اقدام به ساخت حساب کاربری در این شبکه اجتماعی کرده‌اید و قصد حذف حساب کاربری خود را دارید، لطفاً تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

چگونه حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی تیک تاک را حذف کنیم

متأسفانه ساختن حساب کاربری در شبکه اجتماعی تیک‌تاک، به این معنی است که شما اطلاعات شخصی خود را در اختیار دیگران قرار داده‌اید. اگر از این موضوع خبر نداشته‌اید و اقدام به ساخت حساب کاربری در این شبکه‌ اجتماعی کرده‌اید برای جلوگیری از سرقت اطلاعات شخصی‌تان باید حساب کاربری خود در این شبکه اجتماعی را حذف کنید.

برای حذف حساب کاربری در شبکه اجتماعی تیک کار ابتدا باید اپلیکیشن TikTok را باز کنید و وارد آن شوید. سپس روی گزینه Me کلیک کنید و روی آیکون 3 نقطه که در گوشه بالا سمت راست صفحه قرار دارد کلیک کنید تا منو برای شما نمایش داده شود.

delete account TikTok بعد از باز شدن منو، از منوی تنظیمات روی گزینه Manage My Account کلیک کنید.

حذف حساب کاربری تیک تاک در انتهای صفحه روی گزینه ِDelet Account کلیک کنید.

delete account TikTok اگر در هنگام ساختن حساب کاربری در تیک‌تاک، تنظیمات مربوط به ارسال پیام کوتاه را فعال کرده باشید، برای حذف حساب کاربری تیک تاک باید کدی را که برای شما ارسال می‌شود در کادر متنی نمایش داده شده وارد کنید. وقتی کد را وارد کردید روی دکمه Delet Account کلیک کنید.

delete account TikTok بعد از کلیک کردن روی این دکمه، هشداری مبنی بر حذف انقضای حساب کاربری برای شما نمایش داده می‌شود.

وقتی حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی تیک‌تاک را حذف کنید، قادر به اعمال تغییرات روی ویدیوهایی که در این شبکه اجتماعی قرار داده‌اید نخواهید بود. پس قبل از حذف حساب کاربری تیک تاک ویدیوهای خود را حذف کنید. همچنین با حذف حساب کاربری TikTok دسترسی شما به هر چیزی که از طریق پرداخت‌های درون برنامه‌ای خریده‌اید، قطع می‌شود.

ارسال نظر