چگونه اپلیکیشن ها و بازی های اضافه را از گوگل تی وی حذف کنیم؟

رسانه کلیک – در این مطلب به شما خواهیم گفت تا چگونه اپلیکیشن ها و بازی های غیر ضروری را از گوگل تی وی حذف کنید تا فضای کافی برای نصب سایر برنامه ها به وجود آید.

چگونه اپلیکیشن ها و بازی های اضافه را از گوگل تی وی حذف کنیم؟

اگر شما نیز جزو یکی از صاحبان تلویزیون Google TV هستید، حتما می دانید که با نصب بازی ها و اپلیکیشن های مختلف می توانید نهایت استفاده را از این دستگاه ببرید. با این حال گاهی اوقات لازم است برنامه های اضافه که دیگر به آن ها احتیاج ندارید را از تلویزیون حذف کنید. در ادامه تحوه انجام این کار را مرحله به مرحله به شما آموزش می دهیم.

دستگاه های پخش کوچک مانند کروم کست حافظه چندانی برای ذخیره اطلاعات ندارند. هر بازی یا اپلیکیشنی که نصب می کنید، قسمتی از این حافظه را اشغال می کند. بنابراین لازم است تا موارد اضافه از روی دستگاه پاک شوند تا فضای بیشتری برای برنامه های ضروری به وجود آید.

برای پاک کردن برنامه ها از روی گوگل تی وی باید به صفحه اصلی رفته و گزینه Apps را بزنید.

حال وارد قسمت Your Apps شده و برنامه مورد نظر را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که با زدن گزینه See all کلیه اپلیکیشن های نصب شده برای شما به نمایش در می آیند.

پس از انتخاب اپلیکیشن، دکمه Select یا Enter کنترل تلویزیون را برای مدت کوتاهی فشار دهید.

از منوی ظاهر شده، گزینه View Details را انتخاب کنید.

با این کار به صفحه اپلیکیشن و بازی در گوگل پلی استور هدایت می شوید و سپس می توانید برنامه را پاک یا Uninstall کنید.

حال پیامی برای شما ظاهر می شود که برای تایید آن باید عبارت OK را بزنید.

به همین سادگی و تنها با انجام چند مرحله کوتاه اپلیکیشن و بازی هایی که دیگر به آن ها احتیاجی ندارید از گوگل تی وی حذف خواهند شد.

ارسال نظر