چگونه آدرس خانه و محل کار را در Waze ثبت کنیم؟

رسانه کلیک - با ثبت کردن آدرس های پر کاربرد در اپلیکیشن ویز می توانید با سرعت بیشتر از قابلیت مسیریابی آن استفاده کنید. در ادامه این مطلب نحوه اضافه کردن آدرس خانه، محل کار و مکان های دیگر در Waze را به شما آموزش می دهیم.

چگونه آدرس خانه و محل کار را در Waze ثبت کنیم؟

ویز یک سرویس نقشه آنلاین بوده که به صورت رایگان برای پلتفرم های مختلف عرضه شده است. توسط اپلیکیشن این سرویس می توان از قابلیت مسیریابی استفاده کرد و با وارد کردن مقصد، بهترین راه های دسترسی را یافت. در مسیریابی ویز همه جوانب مانند ترافیک، میزان مصرف سوخت و نزدیک ‌ترین راه ها بررسی شده و با توجه به آن به سمت مقصد هدایت می ‌شوید. دستیار صوتی ویز هم طی این مسیریابی همراه شما بوده و شما را حین رانندگی راهنمایی می ‌کند ( آموزش مسیریابی با اپلیکیشن Waze ).

همان طور که می دانید برای استفاده از قابلیت مسیریابی باید ابتدا مبدا و مقصد خود را از روی نقشه تعیین کنید. مبدا که با استفاده از GPS شناسایی شده اما پیدا کردن مقصد از روی نقشه کمی زمانبر است. به همین ترتیب Waze قابلیتی را به کاربر ارایه می کند که توسط آن بتواند برخی آدرس های ضروری را تعریف کند تا هر بار لازم به مشخص نمودن آن ها از روی نقشه نباشد ( چگونه زبان اپلیکیشن ویز را به فارسی تغییر دهیم؟ ).

برای افزودن آدرس های پر کاربرد در اپلیکیشن Waze مراحل توضیح داده شده در ادامه را دنبال کنید.

  1. نسخه جدید اپلیکیشن Waze را با توجه به سیستم عامل خود از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید.
  2. برنامه را اجرا کنید.
  3. در صفحه اصلی روی آیکون ذره بین ضربه بزنید.

اپلیکیشن ویز

  1. گزینه Favourites را انتخاب کنید.

اپلیکیشن ویز

  1. گزینه Add new favourites را لمس کنید.

اپلیکیشن ویز

  1. نام مکان مورد نظر را وارد و آیکون جستجو را لمس کنید.

اپلیکیشن ویز

  1. از لیست نمایش داده شده، محل مورد نظر را انتخاب کنید.

اپلیکیشن ویز

  1. برای نقطه مکانی انتخاب شده اسمی انتخاب کنید و سپس روی Done ضربه بزنید.

اپلیکیشن ویز

با طی این مراحل مکان های مورد نظر ثبت می شوند و از طریق نوار کنترل اپ در دسترس قرار می گیرند. برای شروع مسریابی کافی است یکی از مکان های موجود در این بخش را انتخاب کنید.

ارسال نظر