بهترین کافه های آمستردام که دوستداران قهوه را شیفته خود می کنند!

رسانه کلیک - اگر به قهوه و کافه گردی علاقه دارید، در این مطلب شما را با تعدادی از بهترین کافه های آمستردام آشنا می کنیم.

بهترین کافه های آمستردام که دوستداران قهوه را شیفته خود می کنند!

آمستردام علاوه بر صنعت گل و موزه ها، به علت داشتن کافه های پررونق و خاص نیز شهرت دارد؛ جایی که افراد محلی و توریست ها در کمال آرامش می نشینند، قهوه و شیرینی می خورند و از زندگی خود لذت می برند.

با کلیک همراه باشید تا با تعدادی از بهترین کافه های آمستردام آشنا شوید.

1- Coffee and Juices، بهترین گزینه هنگام بازدید از خانه آنه فرانک

این کافه در غرب مرکز شهر واقع شده و تنها به اندازه یک کانال با خانه آنه فرانک فاصله دارد. کف این کافه از جنس چوب بلوط است و سر زدن به آن برای عاشقان قهوه یکی از واجبات هنگام بازدید از آمستردام محسوب می شود. در این کافه می توانید در کنار صاحب کافه، الکس که محیطی بسیار صمیمی برای مشتریانش فراهم کرده، قهوه های بسیار خوبی بنوشید، کتاب بخوانید و موسیقی گوش کنید.

2- The Tuinhuis، بهترین گزینه هنگام بازدید از موزه ملی آمستردام

The Tuinhuis در دل باغ های رسمی و زیبای موزه ملی هلند که به هنر و تاریخ اختصاص یافته، قرار دارد. این کافه که به ظرافت هرچه تمام توسط پرچین های بلندی احاطه شده و دارای دکوراسیون بسیار زیبایی نیز است، بیشتر به واسطه وافل های شیره دارش شهرت دارد؛ اما قهوه های آن نیز بسیار وسوسه کننده هستند! اگر قصد دارید از موزه ونگوگ دیدن کنید حتما پیش از آن سری به این کافه بزنید.

3- Il Tramezzino، بهترین مکان برای ساندویچ و قهوه های عالی

Il Tramezzino بدون شک یکی از بهترین کافه های آمستردام است و به ساندویچ های مثلثی بی نظیرش شهرت دارد (ساندویچ هایی با نان سفید پرشده از موتزارلا و زیتون و یا ماهی و ترافل). این کافه به علت داشتن حال و هوای ایتالیایی بدون شک غذاها و قهوه های بسیار خوبی ارائه می کند.

4- Espressofabriek، بهترین گزینه برای جوانان هنری!

Westergasfabriek که در قرن نوزدهم کارخانه گاز بوده اکنون به محلی فرهنگی بدل شده که پر از فروشگاه ها، استودیوها و کافه ها است و حتی یک سینما نیز دارد. یکی از این کافه ها Espressofabriek است که پذیرای تمامی فرهنگ هاست. قهوه های این کافه از بهترین قهوه های آمستردام محسوب می شود و شما می توانید در حالی که غرق تماشای رفت و آمد افراد در این کافه هستید، از یک فنجان قهوه ناب به همراه شیرینی لذت ببرید.

5- De Drie Graefjes، بهترین گزینه برای قهوه و کیک

De Drie Graefjes به واسطه ناهارها، چای های عالی و شیرینی پزی آمریکایی اش شهرت پیدا کرده است. این کافه ابتدا خانه ای زیبا بود و بعدها تبدیل به کافه شد و در سایر نقاط آمستردام گسترش پیدا کرد. بیسکوییت و کیک های این کافه (به ویژه کیک هویج و رد ولوت) را در هیچ کجای شهر نمی توانید پیدا کنید! این کافه که همه شعبه هایش منوی یکسانی ارائه می کنند، توسط توریست ها به عنوان یکی از بهترین کافه های آمستردام شناخته شده است.

6- Canvas Op De 7e، بهترین گزینه برای تماشای مناظر

رستوران Canvas در زیر Volkhotel قرار دارد که از سقف این هتل مناظر بی نظیری از آمستردام را می توان رویت کرد. این رستوران که معمولا خلوت است و قهوه های بی نظیری برای امتحان کردن دارد، به علت حال و هوای خاصی که دارد، یکی از بهترین کافه های آمستردام محسوب می شود.

7- 2Coffee and Such، بهترین گزینه هنگام تماشای مغازه ها

2Coffee and Such در یکی از خیابان های قدیمی مخصوص خرید در آمستردام واقع شده است و می تواند بهترین گزینه برای استراحت و قهوه خوردن پس از تماشای مغازه ها و بوتیک ها باشد؛ زیرا قهوه در این کافه بسیار جدی گرفته می شود! یکی از بهترین گزینه ها برای سفارش ترکیب خانگی شکلات، گردو و کارامل شیرین است.

8- Cut Throat Barber & Coffee، بهترین از همه لحاظ!

این کافه یکی از عجیب ترین کافه های آمستردام به شمار می رود؛ زیرا هم کافه است و هم سلمانی! در حالی که برای کوتاه کردن مو یا مرتب کردن ریش به آن مراجعه کرده اید، می توانید لاته، کاپوچینو یا ماکیاتوهای بی نظیر آن را نیز سفارش دهید. این کافه تقریبا تمام معیارهای یک کافه خوب را دارد؛ قهوه عالی، مکان فوق العاده و پرسنل صمیمی. در مجموع این کافه یکی از بهترین کافه های آمستردام است که ارزش امتحان کردن دارد.

9- Caffenation، بهترین گزینه هنگام گشت و گذار در پارک

کافه Rembrandtpark در غرب آمستردام قرار دارد و محلی مناسب برای پیکنیک خانواده ها محسوب می شود. اگر از این پارک 5 دقیقه به سمت شرق حرکت کنید، به پارک مشهور Vondelpark می رسید که دارای برکه های بسیار زیبایی است. در حد فاصل این دو پارک به کافه بلژیکی Caffenation برخواهید خورد که عاشقان قهوه و شکلات را به خود جذب می کند. این کافه حال و هوا و مبلمانی قدیمی دارد و محلی بسیار مناسب، صمیمی و راحت برای توریست ها و افراد محلی محسوب می شود.

ارسال نظر