خاطره ای دوستانه از لذت تماشای فوتبال جام جهانی در خانه

رسانه کلیک - بنکیو (BenQ) به عنوان برترین تولید کننده ویدئو پروژکتورهای سینمائی با فن آوری DLP در جهان، اخیراً مدل TK800 را با هدف جلب مشتریان در بازار سینمای خانگی و به مناسبت رویداد مهم جام جهانی فوتبال وارد بازار نموده است.

خاطره ای دوستانه از لذت تماشای فوتبال جام جهانی در خانه

بنکیو با تمرکز بر ویدئو پروژکتورهای سینمائی خود، در چند سال گذشته به برند اول جهان در حوزه تجهیزات تصویری نمایشی تبدیل شده است. ابداع فن آوری های انحصاری جهت ارتقاء کیفیت تصاویر حاصل سرمایه گذاری این کمپانی در بخش تحقیق و توسعه خود است.

پیش از این، استفاده از ویدئو پروژکتور در منزل برای داشتن لحظات هیجان انگیز در کنار دوستان و خانواده با تماشای تصاویر Full HD وجود داشته است. ولی TK800 با کیفیت 4K UHD که در آن تعداد پیکسل ها چهار برابرFull HD است (یعنی 8.3 میلیون پیکسل)، خاطره لذت تماشای فیلم و مسابقه فوتبال را چند برابر می کند.

بنکیو مسابقات جام جهانی

این مدل اختصاصاً دارای حالت (Mode) فوتبال هم است که با استفاده از فن آوری CinematicColor تصاویری یکپارچه با دقت رنگ حیرت انگیز ارائه می دهد.

ویدیو پروژکتورهای جدید بنکیو

فن آوری دیگری که TK800 برای پخش صدا با استفاده از اسپیکر 5 واتی خود دارد، CinemaMaster Audio+2 است که به تفکیک صدا و شنیدن جزئیات آن کمک شایان توجهی می نماید. عمر لامپ طولانی، طراحی زیبا، وزن کم، استفاده از لنزهای با قدرت زوم بالا و قیمت بسیار مناسب آن، از دیگر مشخصات این ویدئو پروژکتور است که استفاده از آن در سالن پذیرائی منزل شما را تسهیل می کند.

تماشای ویدیو پروژکتور بنکیو

TK800 نه تنها لذت داشتن سینما در خانه را برای شما فراهم می نماید، بلکه باعث می گردد تماشای مسابقات فوتبال جام جهانی، فیلم و بازیهای کامپیوتری با کیفیت حیرت انگیز 4K و اندازه تصویر تا 200 اینچ در کنار خانواده و دوستان، تجربه جدیدی از هیجان را برای شما به ارمغان آورد.

ارسال نظر