اپل واچ سری 4 با طراحی جدید و ابعاد بزرگتر در راه است

رسانه کلیک - مینگ چی کو، یکی از تحلیلگران موسسه کی جی آی می گوید اپل در نظر دارد اپل واچ سری 4 را بهار امسال با طراحی جدید و ابعادی بزرگتر روانه بازار کند.

اپل واچ سری 4 با طراحی جدید و ابعاد بزرگتر در راه است

اپل واچ سری ۴ از طراحی جدیدی برخوردار خواهد بود و در کنار آن، با بهبود ویژگی های مرتبط با سلامت کاربران و بیشتر شدن عمر باتری، احتمالا نظر افراد بیشتری را به خود جلب خواهد کرد ( دقت 85 درصدی اپل واچ در تشخیص بیماری دیابت ).

تحلیلگر موسسه امنیتی KGI به این موضوع اشاره کرده که نسل جدید ساعت اپل دارای طراحی جدید و به روزی خواهد بود، اما متأسفانه اشاره ای به سبک و سیاق آن نکرده است.

در کنار این مورد و اضافه شدن قابلیت های جدیدی در زمینه سلامت کاربران، مطمئنا شاهد افت قیمت نسل های پیشین اپل واچ خواهیم بود و همین موضوع باعث می شود تا در سال 2018، این دستگاه رکورد فروش بین 22 تا 24 میلیون را به خود اختصاص دهد. بدین وسیله شاهد افزایش 30 درصدی در این زمینه نسبت به سال گذشته خواهیم بود.

به احتمال خیلی زیاد، اپل واچ سری 4 که اواخر بهار و در کنفرانس خرداد ماه WWDC 2018 معرفی می شود، همراه با آیفون نسل بعد که شهریور ماه رونمایی خواهد شد، وارد بازار شود. همچنین به یاد داشته باشید که این خبر، اولین شایعه ای است که پیرامون ساعت هوشمند اپل مطرح می شود و مطمئنا زمان زیادی در پیش داریم و در روزهای آتی اخبار و جزئیات بیشتر و دقیق تری پیرامون اپل واچ سری 4 در رسانه ها منتشر خواهد شد.

موسسه امنیتی KGI ظرف چند سال اخیر، سابقه خوبی در افشای حقایق کمپانی اپل داشته است و معمولا به وسیله اطلاعاتی که توسط آنها درز پیدا می کند، پیش از معرفی دستگاه های جدید تا حدودی با آنها آشنایی داشته و از مشخصاتشان باخبر می شویم. در هر صورت باید تا کنفرانس خرداد ماه اپل منتظر بمانیم و ببینیم که چه اتفاقاتی پیرامون ساعت هوشمند اپل رخ خواهد داد.

ارسال نظر