آیپد ارزان قیمت اپل احتمالا از اپل پنسل پشتیبانی می کند

رسانه کلیک - بر اساس نظر مینگ چی کو تحلیلگر موسسه امنیتی تحقیقاتی KGI آیپد ارزان قیمت اپل به احتمال خیلی زیاد از اپل پنسل پشتیبانی می کند.

آیپد ارزان قیمت اپل احتمالا از اپل پنسل پشتیبانی می کند

به نظر می رسد که آیپد ارزان قیمت اپل در کنفرانس آموزشی این برند که هفتم فروردین ماه روی می دهد، به دنیای تکنولوژی معرفی شود. آقای کو در اظهارات خود گفت:

تقاضا برای آیپد 9.7 اینچی ارزان قیمت در سال 2017 بسیار بالا بود. اواخر سال گذشته، فروش آیپد به 43.8 میلیون دستگاه رسیده بود و این در حالی است که اوایل سال، تبلت اپل با فروش 35 میلیونی روبرو بود. قسمت اعظم فروش این دستگاه به آیپد 9.7 اینچی مربوط می شد که در مقایسه با دیگر رقبا، از قیمت معقول تری بهره مند بود. با عرضه آیپد ارزان قیمت اپل مسلما بازار رقابت میان این گجت و تبلت های اندرویدی نیز داغ تر می شود. پیش بینی می کنم که برای جذابیت بیشتر، پشتیبانی از اپل پنسل نیز به این محصول اضافه شود.

دعوتنامه های کنفرانس 7 فروردین اپل برای شرکت کنندگان ارسال شده و در تصویر رسمی آن ، شاهد لوگویی از اپل هستیم که با دست طراحی شده است و همین موضوع می تواند به اپل پنسل، قلم هوشمند اپل اشاره داشته باشد.

آیپد ارزان قیمت اپل پیش بینی می شود که با قیمتی 259 دلاری عرضه شود و بر اساس اعلام بسیاری از تحلیل گران، حدود 70 درصد فروش تبلت اپل را به خود اختصاص می دهد.

طبق پیش بینی مینگ چی کو، اهالی کوپرتینو در آینده نزدیک و همزمان با بزرگ تر شدن نمایشگر آیفون، پشتیبانی از اپل پنسل را به این گوشی هوشمند پرفروش نیز اضافه می کنند.

تا به این لحظه هیچ گونه مشخصات سخت افزاری در مورد این دستگاه عنوان نشده و تنها اخبار و شایعات مختلف پیرامون قیمت پایین آن به میان آمده است. اگر آیپد ارزان قیمت اپل با مشخصات سخت افزاری مناسب عرضه شود، آیا حاضر به خرید آن هستید؟

ارسال نظر