میزان فروش مک بوک در سال 2018 از آیفون و آیپد پیشی می گیرد

رسانه کلیک - بر اساس گزارش مینگ چی کو تحلیلگر موسسه امنیتی KGI، در سال 2018 باید منتظر افزایش آمار فروش مک بوک در مقایسه با آیفون و آیپد باشیم.

میزان فروش مک بوک در سال 2018 از آیفون و آیپد پیشی می گیرد

چی کو در این باره می گوید:

نسبت به آینده مک بوک خوشبین هستم. پیش بینی می کنم که آمار فروش مک بوک در سال 2018 بین 13 تا 16 درصد افزایش پیدا کند. البته برای آیفون و آیپد به ترتیب باید منتظر 4 تا 6 و 7 تا 10 درصد رشد باشیم.

تولید قطعات مک بوک در سه ماهه دوم سال 2018 بین 60 تا 80 درصد افزایش پیدا کرده و به نظر می رسد که اپل قصد دارد تا مدل های جدید لپ تاپ خود را معرفی کند. به نظر می رسد که آمار فروش مک بوک در نیمه دوم سال، به طرز چشمگیری بالا رود.

آقای کو در اظهارات خود به این موضوع اشاره کرد که پنل OLED لمسی مک بوک پرو توانسته رضایت بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و همین موضوع سبب شده تا استقبال از لپ تاپ اپل نسبت به سال های گذشته بیشتر شود.

شایان ذکر است؛ پیش‌تز تیزر رسمی کنفرانس 7 فروردین اپل رونمایی شد . به نظر می رسد در این رویداد باید منتظر معرفی مک بوک ایر 13 اینچی با قیمتی ارزان تر نسبت به قبل باشیم ( احتمال عرضه مک بوک 13 اینچ و آیپد 9.7 اینچ ارزان قیمت در ماه ژوئن ).

ارسال نظر