نسل جدید آیپد پرو ماه ژوئن معرفی می شود؛ حاشیه کمتر نمایشگر و حذف دکمه هوم!

رسانه کلیک - بر اساس گزارش آقای Jun Zhang تحلیلگر موسسه Rosenblatt، اپل در نظر دارد تا آیپد پرو جدید را در ماه ژوئن با حاشیه کمتر، بدون دکمه هوم و همچنین مجهز به فیس آیدی معرفی کند.

نسل جدید آیپد پرو ماه ژوئن معرفی می شود؛ حاشیه کمتر نمایشگر و حذف دکمه هوم!

آقای ژانگ همچنین معتقد است که می توانیم انتظار معرفی نسخه ارزان تر هوم پاد را نیز داشته باشیم. وی در اظهارات خود گفت:

فروش اسپیکر هوشمند اپل در جریان است و به زودی به مرز ۵ میلیون دستگاه که مورد انتظار اهالی کوپرتینو بود، می رسد. در صورت عرضه نسخه ارزان قیمت هوم پاد می توانیم شاهد آن باشیم که بازار اسپیکرهای هوشمند با تهدید جدی تری مواجه شود.

پیش بینی آقای Zhang با خبری که امروز در مورد عرضه محصولات ارزان قیمت اپل منتشر کردیم، مطابقت دارد.

آقای ژانگ در ادامه توضیحاتش عنوان کرد:

آیفون X طی مراسم سال جدید کشور چین، نتوانست فروش خوبی را تجربه کند و طبق پیش بینی های ما، شاهد آن هستیم که روز به روز تقاضا برای این گوشی نیز در حال کاهش است. البته بر اساس قیمت بالای این محصول، از روند نزولی فروش آن متعجب نشدیم.

به نظر می رسد که شمار زیادی از افراد، انتظار آیفون با نمایشگر 6.1 اینچی را می کشند، چرا که علاقمند به خرید آیفونی با نمایشگر بزرگتر و قیمتی پایین تر هستند.

Jun Zhang پیش بینی خود را پیرامون فروش آیفون در سه ماهه اول سال 2018 از 52 میلیون دستگاه موبایل به 50 میلیون کاهش داد. وی همچنین بر این باور است که در سه ماهه دوم نیز این رقم تا 38 میلیون آیفون پایین می آید.

با توجه به اخباری که در خصوص آیپد پرو جدید مطرح شده و بر اساس شایعاتی که در این مطلب به آن اشاره کردیم، مبنی بر حاشیه کمتر، حذف دکمه هوم و اضافه شدن قابلیت فیس آیدی، آیا تمایلی برای خرید تبلت 9.7 اینچی اپل با این مشخصات دارید؟

ارسال نظر