برخی اپراتورهای موبایل مودم‌های همراه بی‌نام و نشان می‌فروشند!

رسانه کلیک -در حالی که برندهای متعددی اقدام به تولید و عرضه مودم همراه می‌کنند، برخی اپراتورهای تلفن همراه با فروش کالاهای بی نام و نشان، مشترکان را به دردسر می اندازد.

برخی اپراتورهای موبایل مودم‌های همراه بی‌نام و نشان می‌فروشند!

به گزارش کلیک ؛ به نقل از فارس،‌ با توسعه اینترنت موبایل، مودم های همراه به ابزاری پر استفاده تبدیل شده اند و فروش این محصولات توسط اپراتورهای تلفن همراه نیز باب شده است.

اشکال فنی، نبود باتری یدکی و نداشتن امکانات نرم افزاری از جمله مشکلات این کالاها برای خریداران است. برای مثال آداپتور و باتری شامل گارانتی نمی شود و درباره برخی مدل ها باتری در نمایندگی تعمیرات یافت نمی شود که در نتیجه مودم بلااستفاده خواهد شد.

برخی از مودم هایی که توسط اپراتورها به فروش می رسند، کیفیت پایین و امکانات کمی دارند؛ این محصولات حتی نام شرکت سازنده را ندارند که مشترک بتواند برای آنها نرم افزار شرکت را دانلود کند و از امکانات آن بهره ببرد.

بهتر است خریداران هنگام خرید مودم های همراه از اپراتور حتما با دقت مشخصات مودم را بررسی کنند و ترجیحا از برند های مطرح خرید کنند که اگر چه در ابتدا هزینه بیشتری برای آن می پردازند اما مودم با سیم کارت اپراتور خاصی لاک (قفل) نیست و امکانات نرم افزاری و خدمات پس از فروش بهتری خواهد داشت.

ارسال نظر