TrackR، وسیله ای برای ردیابی اشیاء

رسانه کلیک - گاهی ممکن است شما برخی از اشیاء خود مانند کیف پول، کلید و یا حتی محل خودرو خود را گم کنید. بجای استفاده از GPSهای گران قیمت می توان از TrackR برای ردیابی آن ها استفاده کرد.

TrackR، وسیله ای برای ردیابی اشیاء

آیا تابحال خودرو خود را در پارکینگ گم کرده اید؟ گاهی مواقع ممکن است شما خودرو خود را پارک کرده و به خرید بروید، اما وقتی برمی گردید نمی دانید آن را کجا پارک کرده اید و مجبور هستید همه جا را دنبالش بگردید. این کار بسیار خسته کننده است بخصوص اگر در یکی از روزهای گرم تابستان اتفاق بیفتد.

برای ردیابی خودرو نیازی به نصب سیستم های GPS گران قیمت و پرداخت هزینه اشتراک ماهانه نیست، بلکه یک شرکت کالیفرنیایی اقدام به ساخت وسیله کوچکی کرده که با تلفن هوشمند کار می کند.

این وسیله کوچک که به اندازه یک سکه است، TrackR نامیده می شود و می تواند در هر جایی قرار بگیرد. با کمک این وسیله شما آرامش خاطر خواهید داشت و قادر خواهید بود خودرو خود را به سرعت پیدا کنید.

برای شروع، برنامه رایگان TrackR را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کرده و این برنامه را به وسیله خود متصل کنید و بدین ترتیب به آسانی از این برنامه استفاده کنید. کل فرایند تنظیم برنامه تنها ۵ دقیقه یا کمتر طول می کشد.

شما می توانید این وسیله را به کلید، سامسونت، کیف پول، ابزارهای تکنیکی یا هر چیز دیگری که نمی خواهید گم شود متصل کنید. سپس از برنامه TrackR استفاده کرده و وسیله گم شده خود را ظرف چند ثانیه پیدا کنید.

دیگر، سیستم های GPS گران یا سرویس های ردیابی را فراموش کنید. هیچکس مایل به پرداخت ماهانه هزینه اشتراک سنگین نیست. از طرفی گم شدن چیزهای مهم در زندگی بسیار استرس زا است، و TrackR به همین منظور ایجاد شده است تا شما با کمک آن بتوانید از چیزهای مهم در زندگیتان مراقبت کنید.

شما می توانید TrackR را زیر کفپوش خودرو، در صندوق عقب، داشبورد و یا هرجای پنهانی از خودرو که در صورت دزدیده شدن خودرو دیده نشود، قرار دهید.

در صورتی که فراموش کردید خودرو خود را کجا پارک کرده اید، گوشی هوشمند خود را بیرون آورده و برنامه TrackR را بازکنید. آیکون "lost item" را انتخاب کرده و بدین ترتیب برنامه، مکان دقیق TrackR را به شما نمایش می دهد.

ممکن است تصور کنید TrackR وسیله خیلی گرانی است، در حالی که چنین نیست. این وسیله تنها ۲۹ دلار است و هزینه آن در مقابل آرامش خاطری که بوجود می آورد زیاد نیست.

در هرجایی که هستید می توانید این وسیله را مستقیما از وب سایت شرکت تهیه کنید و در عرض یک هفته این وسیله به دست شما خواهد رسید.

TrackR کاربردهای دیگری نیز دارد. این وسیله بسیار کوچک و ساده است، شما می توانید TrackR را به حیوان خانگی خود وصل کرده یا این وسیله را در گردنبند حیوان قرار دهید، و هنگامی که فرار می کند به راحتی او را پیدا کنید. همچنین می توانید این وسیله را به کلیدها و کیف پول خود متصل کنید و اگر این ها را گم کردید وقت خود را برای گشتن کل خانه تلف نکنید.

TrackR قابلیت چسبیدن هم دارد و می توانید این وسیله را به لپ تاپ یا زیر صندلی دوچرخه خود بچسبانید تا اگر این وسیله ها دزدیده شدند به راحتی پیدا شوند.

شما می توانید این وسیله را به هرچیز مهمی وصل کنید.

اکنون که از قابلیت های این وسیله مطلع شدید، بهتر است دستورالعمل های استفاده از این را هم بدانید:

۱- TrackR را از وب سایت سازنده این وسیله خریداری کنید، در عرض یک هفته به دستتان خواهد رسید.

۲- TrackR را به گوشی هوشمند خود (آیفون یا اندروید) متصل کرده و به وسیله ای که می خواهید گم نشود متصل کنید.

۳- برنامه رایگان TrackR را دانلود کنید و آن را به وسیله مرتبط سازید.

ارسال نظر