Park Smart، ابزاری مناسب برای جستجوی محل پارک خودرو

رسانه کلیک - اکثر افراد هنگام پارک خودرو در مناطق مختلف آرامش خاطر ندارند و ترس دزدیده شدن آن را دارند. شرکت بیمه انگلستان ابزاری ایجاد کرده که با استفاده از آن می توان بهترین مکان پارک خودرو را شناسایی کرد.

Park Smart، ابزاری مناسب برای جستجوی محل پارک خودرو

شرکت بیمه Co-Op انگلستان، ابزاری ایجاد کرده تا شما بتوانید با استفاده از آن ماشین خود را با آسودگی خاطر در محلی ایمن پارک کنید، بدون اینکه استرس دزدیده شدن آن را داشته باشید. بهترین روش برای رسیدن به چنین هدفی دانستن مکان های ایمن و مناسب برای پارک خودرو است.

این شرکت ابزاری وابسته به وب به نام Park Smart را وارد بازار کرده است، که از داده های موجود در Home Office استفاده کرده و مکان های نامناسب برای پارک که ممکن است ماشین دزیده شود را نشان می دهد.

این داده ها برخی کشورها همچون انگلیس، ایرلند شمالی و ولز را از نوامبر ۲۰۱۶ تا آوریل ۲۰۱۷ تحت پوشش قرار می دهند و به طور منظم به روزرسانی می شوند. متاسفانه این داده ها اسکاتلند را تحت پوشش قرار نمی دهند.

همانگونه که انتظار می رود، جرم و جنایات مربوط به ماشین در شهرهای بزرگ بیشتر از شهرهای کوچک و روستاها است. این داده ها همچنین نشان می دهند که در مناطق ثروتمندی همچون Kensington و Mayfair در لندن جرم های ماشینی بیشتر از مناطق فقیرنشین مانند Moss Side در منچستر و Toxteth در لیورپول است.

این ابزار، ابزار بسیار کارآمدی است، و و زمانی که شما در جستجوی مکانی برای پارک خودرو خود هستید، به راحتی می توانید از این ابزار کمک بگیرید.

ارسال نظر