کسب بالاترین امتیازات شاخص‌های ISQI تیم خدمات پس از فروش نیکران موتور پاسارگاد

کسب بالاترین امتیازات شاخص‌های ISQI تیم خدمات پس از فروش نیکران موتور پاسارگاد

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI)  رتبه‌بندی شرکت‌های موتورسیکلتی در حوزه خدمات پس‌ازفروش را مطابق هر سال به صورت رسمی منتشر کرد.

در این رده‌بندی شرکت نیکران موتور پاسارگاد موفق به اخذ رتبه اول بین 42 شرکت موتورسیکلتی شده است. رتبه‌های بعدی به ترتیب متعلق به شرکت یکتاز سیکلت کویر ( کویر موتور)، ایران دوچرخ و نیرو موتور دماوند هستند.

نکته قابل توجه و شایان ذکر موفقیت تیم خدمات پس از فروش نیکران موتور پاسارگاد در اخد رتبه نخست در تمامی شاخص‌ها با اختلاف محسوسی نسبت به سایر شرکت و حتی میانگین صنعت می‌باشد.

شاخص‌های اصلی این ارزیابی، طبق دستورالعمل شرایط، ضوابط و ارزیابی خدمات فروش موتورسیکلت شامل ارزیابی شبکه نمایندگی‌های مجاز، ارزیابی نظام مدیریتی خدمات فروش و سنجش رضایت مشتریان است که نیکران موتور پاسارگاد برای پنجمین سال در صنعت موتورسیکلت موفق به اخذ رتبه نخست در رضایت‌مندی مشتری و رتبه اول در سایر شاخص‌ها شده است. این در حالی است که اختلاف بسیار زیادی بین میانگین صنعت در این شاخص‌ها با نتایج نیکران موتور پاسارگاد وجو دارد که گویایی استقرار یک سیستم فرآیند محور و مدیریتی دقیق و کارا در مجموعه نیکران موتور پاسارگاد است.

Picture2

در واقع در شاخص ارزیابی سیستم خدمات پس از فروش میانگین صنعت در سال گذشته 52.2 ، در شاخص ارزیابی تعمیرگاه‌های مجاز 68.6 و در شاخص رضایت مشتریان 69.8 است. این در حالی است که به ترتیب شاخص‌ها، شرکت نیکران موتور پاسارگاد موفق به اخذ میانگین امتیاز 90 در شاخص ازریابی سیستم مدیریت خدمات پس از فروش، امتیاز 80.4 در رضایت مندی مشتری و امتیاز 101.5 در وضعیت نمایندگی مجاز خود شده است که گواه اختلاف کیفی محسوس این شرکت در تمامی شاخص‌های خدمات پس از فروش و رضایت مشتری  با میانگین صنعت است.

 

Picture3

 

 

 

 

ارسال نظر