️ رونمایی از هدیه ویژه همراه اول برای سفرهای نوروزی دور دنیا

فعالسازی بسته‌های نوروزی رومینگ همراه اول از طریق فروشگاه آنلاین همراه اول، اپلیکیشن «همراه من» و شماره‌گیری «ستاره ۱۰ ستاره ۴۰ مربع» ممکن است.

️ رونمایی از هدیه ویژه همراه اول برای سفرهای نوروزی دور دنیا

به گزارش کلیک همراه اول در فاز جدید پویش رومینگ نوروزی، با همکاری فلای‌تودی تخفیف ویژه خرید بلیت هواپیما و رزرو هتل نیز هدیه می‌دهد.

بر این اساس مشترکان همراه اول می‌توانند با خرید بسته‌های رومینگ در هنگام سفر به مقاصد توریستی، از کد تخفیف ۳۰۰ هزار تومانی فلای‌تودی برای «خرید بلیت هواپیما» و «رزرو هتل» نیز بهره‌مند شوند.

نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه در کمپین نوروزی 1403 خبر از ایجاد بهترین تجربه ارتباطی در قالب قراردادهای تجاری با اپراتورهای مختلف دنیا در حوزه رومینگ بین الملل داد که جزییات آن با کلیک بر روی عنوان گزارش بسته های رومینگ ویژه نوروز 1403 همراه اول معرفی شدند قابل دسترسی است.

با وجود آنکه مسافران می توانند با خرید بسته های اینترنت بین المللی و مکالمه رومینگ همراه اول، علاوه بر صرفه جویی در هزینه های سفر از طریق شبکه های اجتماعی به صورت نامحدود با نزدیکان در ارتباط باشند از طرف دیگر می توانند به تمامی وب سایت های بانکی و دولتی ایرانی نیز دسترسی داشته باشند.

عدم نیاز به هزینه ارزی برای خرید سیم کارت و بسته های اپراتورهای خارجی از دیگر مزایای خریداری و فعال سازی بسته های رومینگ بین المللی است.

فعال سازی بسته های نوروزی رومینگ همراه اول تا پایان موعد سفرهای نوروزی (نیمه فروردین ماه) امکانپذیر است و علاوه بر فروشگاه آنلاین همراه اول و اپلیکیشن همراه من، می توان با شماره گیری ستاره 10 ستاره 40 مربع به فهرست تعرفه ها و کشورهای مقصد دسترسی داشت.

اکنون اجرای کمپین نوروزی 1403 همراه اول وارد بخش دوم همکاری با شرکت فلای تودی شده تا امکان سفر با شرایط جذاب و دلچسب تری را برای گردشگران ایرانی فراهم آورد.

بر این اساس مشترکان همراه اول می توانند با خرید بسته های رومینگ همراه اول در هنگام سفر به مقاصد توریستی از کد تخفیف 300 هزار تومانی فلای تودی برای خرید بلیت هواپیما و رزرو هتل نیز بهره مند شوند.

امتیاز دیگر کدهای تخفیفی که به مشترکان اهداء می شود، اعتبار حداکثر 6 ماهه آنها است. همچنین با شماره گیری ستاره 10 ستاره 291 ستاره 4 مربع قابلیت استعلام کدهای تخفیف وجود دارد.

 

ارسال نظر